Kalendarz 2010 - tu zbieramy fotki !
Newsy i różne wiadomości zamieszczane na stronie głównej.

Posty: 112   •   Strona 8 z 8   •   1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Malcolm Feth
Administrator
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2004-02-03, 19:07
Lokalizacja: Emigrant!
Samochód: Honda Civic Type-R

przez Malcolm Feth » 2009-12-02, 09:59

ja sobie dalem spokoj juz z kalendarzem
jak byl czas i checi a o kalendarzu bylo mowione od chyba MARCA, to zaledwie pare osob wyslalo fotki ktore przedstawiaja jakas wartosc.
Widze ze cos tam doszlo jeszcze (biala solka diupsa na przyklad) ktore moznaby bylo wykorzystac, ale teraz jest juz po ptakach.
Nikt nie zrobi kalendarza na czas a ja nie mam zamiaru teraz zapier.... i blagac wszystkich o fotki bo bazujac na doswiadczeniach z ostatniego razu - zejdzie na to z 2 tygodnie :)

Ale dzieki temu wszystkiemu MOZE Sie wyrobimy z czyms sensownym na 2011 ? :)
Naprawde nie zalezy mi na gownianym kalendarzu, a wg. mnie ostatnio to byla pomylka jednak bo bylo zaledwie kilka fotek sensownych reszta byla serii "cyk". Jakl cos robic to porzadnie a nie wypuszczac kupe.

ps... ten temat mial byc tylko do pokazywania fotek a nie komentowania.... widze ze bany trzeba wam wszystkim chyba porozdawac, bo nawet nie chce mi sie 4 stron bzdur i debilnych klotni kasowac.

ps.2 zapewniam ze KAZDA pora roku i kazda pogoda jest dobrym momentem do focenia. Wszystko kwestia miejsca i fotografa. Jako przyklad zimowej szarowki http://www.digart.pl/zoom/4637715/br.html aczkolwiek samo autko jest fajne (nie sadze by ladny CRX tez zle wygladal w takim klimacie) :)

Avatar użytkownika
mastacrx
Forumowicz
 
Posty: 1395
Dołączył(a): 2004-11-28, 17:01
Lokalizacja: okolice Wrocławia

przez mastacrx » 2009-12-02, 11:49

taka jest prawda, każdy chce być w kalendarzu ale mało kogo stać na dobre zdjęcia, sam nie umiem fotografować więc proszę kolegów fotografów o to i takie podejsćie powinni prezentować inni na forum jeśli jest "casting" do kalendarza, za wszelką cenę kupy nie ma sensu robić...pozdro
HONDA odeszła...czas na niemiecką technologię- AUDI.

Avatar użytkownika
h8r
Forumowicz
 
Posty: 1597
Dołączył(a): 2007-11-04, 22:18
Lokalizacja: mam to wiedzieć?

przez h8r » 2009-12-02, 12:26

Ja bym chciał kalendarz nawet jak nie będzie super-mega-hiper profesjonalny, ubiegamy się o złotą kurpatwę za kalendarz roku?
Dla mnie idea jest taka: kalenarz od nas dla nas... Diups wybrał 7 dobrych fotek, 5 z reszty myśle, że da się wybrać (bonczka, crxmena, liska..., Morti, swistaka? - tak na 'szybko').
Jak dla mnie to jedyną rażącą rzeczą w obecnym kalendarzu jest 28 dniowy marzec, choć pamiętam wrzawę wokół wyboru (sam się z nim nie zgadzałem) fotek rok temu, to i tak wszyscy byli zadowoleni z kalendarza i potrzebne były dodruki... Chyba nie próbujemy robić konkurencji kalendarzom z empika? Po prostu chciałbym kalendarz od społeczności z którą się identyfikuje.
Skoro MF nie chce robić kalendarza może ktoś inny się podejmie (najlepiej 2-3 osoby z jednego miasta), przydałby się kontakt do jakiejś drukarni i obsługa photoshopa. Nie uda się do końca roku, to będzie na początku przyszłego...
200sx

Avatar użytkownika
Bonczek
Moderator
 
Posty: 2805
Dołączył(a): 2005-09-22, 11:37
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: ED9 K20

przez Bonczek » 2009-12-02, 17:29

Dobra jeżeli chcemy kalendarz to proszę MF powiedz mi ile sztuk w zeszłym roku poszło?
Ogarnijmy się z wyborem zdjęcia, a ja ogarnę kalendarze.

Bo ja np chciałbym kalendarz z Rexami juz sie przyzwyczailem!!

MF jako admin, założyciel, zgadasz się i udostępnisz logo do kalendarza?

I mysle ze 12 zdjec cieszacych oko wybiera sie bez problemu:

1. Lisek
Obrazek

2. Bonczek
Obrazek

3. Sol
Obrazek

4. cinas
Obrazek

5. Dymek
Obrazek

6. Bastek
Obrazek

7. Krzych00
Obrazek

8. Pinkie
Obrazek

9. Świstak
Obrazek

10. Polkar
Obrazek

11. Rybcia180
Obrazek

12. Crxmen
Obrazek


PYTANIE BRZMI CZY CHCEMY KALENDARZ ??????

Avatar użytkownika
konrad
Forumowicz
 
Posty: 434
Dołączył(a): 2008-10-03, 12:40
Lokalizacja: Częstochowa/Katowice

przez konrad » 2009-12-02, 18:56

5mpixObrazek
Mozna krytykowac :)

Avatar użytkownika
xdeadly
Forumowicz
 
Posty: 513
Dołączył(a): 2008-03-02, 19:19
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Samochód: ZF1

przez xdeadly » 2009-12-02, 19:36

takie cuś
Obrazek

Malcolm Feth
Administrator
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2004-02-03, 19:07
Lokalizacja: Emigrant!
Samochód: Honda Civic Type-R

przez Malcolm Feth » 2009-12-02, 22:41

Rozmawialem z gosciem ktory mi zawsze robil kalendarze i dal znac ze jesli do konca tygodnia bede mial duze fotki i mu podesle, to jeszcze przed nowym rokiem kalendarze juz beda szly do chetnych poczta! :)

Cena standardowa 35 + przesylka (jako paczka, bo jako list poczta sobie w kulki leci).
rozmiar A3, material taki sam jak w zeszlym roku, nieco z wygladu sie zmieni :)

Zaraz wybiore najlepsze fotki moim zdaniem i skontaktuje sie z wlascicielami..

forum/viewtopic.php?p=382030#382030
link do obecnego, glownego tematu.

  Poprzednia strona
Posty: 112   •   Strona 8 z 8   •   1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Teraz jest 2024-04-27, 07:01