Kalendarz CRX 2022 zbieranie zdjęć
Newsy i różne wiadomości zamieszczane na stronie głównej.

Posty: 1   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
polkar
Administrator
 
Posty: 3938
Dołączył(a): 2005-04-15, 12:51
Lokalizacja: z Polski
Samochód: del Sol

Kalendarz CRX 2022 zbieranie zdjęć

przez polkar » 2021-11-07, 20:43

Kalendarz z poprzedniego roku
Obrazek

Ogłaszamy oficjalny nabór do kalendarza CRX 2022
Wytyczne
- fotka pozioma o jak największej rozdzielczości (celowo nie pisze jakiegos tam minimum, ale ma byc duża)
- ciekawe zdjęcie przedstawiające naszego CRXa lub auto znajomego, lecz musi byc zgoda własciciela auta
- zdjęcie najlepiej bez większej ingerenci w obróbke, dozwolone sa małe przeróbki
- dozwolony jest dyskretny podpis fotografa w miejscu nie kolidującym z kalendarium.
- Rozdzielczość w okolicach 3800 x 2500 takie minimum
I jeszcze ważne informacje dodatkowe:
-starajcie się, by foty były schludne, ładne, POZIOME przede wszystkim.
- nie są potrzebne zdjećia auta jakie jest, a pozniej się zrobi nowe. Potrzebne KONKRETNE zdjecie do kalendarza
- jeśli nie mamy sprzętu lub nie umiemy zrobić zdjęcia prosimy kogos co ma o tym pojęcie.
- z chęcią przyjmniemy ciekawe nietuzinkowe zdjęcia CRX z remontu, z rajdu, itp
Zdjęcia wybieram ja z osobami z obsługi forum, lecz możecie pisac jakies swoje typy.
Wiadomo, bedzie większość 2 i 3 generacji, ale prosimy o ładne zdjęcia Ballady
Miniaturki zdjęc możecie wrzucic tutaj, oryginały duże przesyłacie mi od razu na emaila. Jesli ktos ma miniaturkę, a nie ma dużego zdjęcia to niech sobie daruje, w ubiegłych latach czekałem w nieskończoność na zdjęcia.
3 duże oryginalne zdjęcia wrzucacie mi na emaila:
crx79@o2.pl TYTUŁEM: zdjęcia do kalendarza CRX 2022
Na emaila prosze o dopisek:
JESTEM WŁAŚCICIELEM ZDJĘCIA LUB MAM ZGODĘ FOTOGRAFA NA DALSZE WYKORZYSTYWANIE MOJEGO ZDJĘCIA DO KALENDARZA CRX
Małe fotki możecie wrzucic w temat pod warunkiem posiadania ich w większej rozdzielczości.
Prosze, zapoznajcie się z postem i postępujcie wg instrukcji. I naprawde, bardzo słabe zdjęcia darujcie sobie, by nie było niepotrzebnej beki z tego.
Jeśli będzie dużo ładnych zdjęć to pomyslimy, by wykonać jakąś składankę w każdym miesiącu - zdjęcie główne + miniaturka. Na razie luźny pomysł, ale zobaczymy.
Z tematem lecimy około 2 tygodnie.
HOTMOT.pl

Posty: 1   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

Teraz jest 2024-04-27, 21:33