Kalendarz 2023
Rózne gadżety z logo forum

Posty: 18   •   Strona 2 z 2   •   1, 2
Avatar użytkownika
bar_oo
Forumowicz
 
Posty: 3727
Dołączył(a): 2006-11-13, 00:29
Lokalizacja: ZABRZE
Samochód: CRX EE8 B16A1

Re: Kalendarz 2023

przez bar_oo » 2022-12-30, 22:19

zamówie w styczniu do kolekcji bo mam prawie wszystkie, ale te wytłuszczone logo tam jest definitywnie niepotrzebne :) mimo to się cieszę :)
...B16A1 zamknięte w EE8... FOG LIGHTS+GATHERS 1.8 DIN+WIND DEFLECTORS+MAP LIGHT+ARMREST+MUD FLAPS+REMUS+PERSONAL BOX+MIRROR'S COVERS+HEADLIGHT WASHER+BUMPER POLE

Avatar użytkownika
Krzysiekcrx
Forumowicz
 
Posty: 177
Dołączył(a): 2007-12-15, 17:04
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Kalendarz 2023

przez Krzysiekcrx » 2023-02-02, 00:57

marcin_crx napisał(a):Właśnie widziałem, że profilu nie ma - umieramy Panowie śmiercią naturalną, została nas garstka i jest coraz gorzej.

Szkoda kalendarza, bo dla mnie to już taka tradycja była, że kalendarz był kupowany dla siebie i na prezent dla Taty :)

Z rozrzewnieniem wspominam czasy, gdy wchodziło się na forum, a dziennie było z 20 nowych postów niemal codziennie, gdzie aktywnych użytkowników były setki, a CRX-y w kwocie 6-10 tysięcy złotych były dostępne niemalże bez kłopotu na portalach w kraju, w Niemczech...

złote czasy, fajnie było być ich sporą częścią... :(


Marcin, dobrze Cię tu ciągle widzieć. Też nie logowałem się kupę czasu, ale rex ciągle jest i ma się dobrze. :)
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców"-Colin McRae

Avatar użytkownika
marcin_crx
Forumowicz
 
Posty: 1788
Dołączył(a): 2006-01-09, 13:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Samochód: CRX Ballade ZC1

Re: Kalendarz 2023

przez marcin_crx » 2023-02-02, 14:46

Krzysiekcrx napisał(a):
marcin_crx napisał(a):Właśnie widziałem, że profilu nie ma - umieramy Panowie śmiercią naturalną, została nas garstka i jest coraz gorzej.

Szkoda kalendarza, bo dla mnie to już taka tradycja była, że kalendarz był kupowany dla siebie i na prezent dla Taty :)

Z rozrzewnieniem wspominam czasy, gdy wchodziło się na forum, a dziennie było z 20 nowych postów niemal codziennie, gdzie aktywnych użytkowników były setki, a CRX-y w kwocie 6-10 tysięcy złotych były dostępne niemalże bez kłopotu na portalach w kraju, w Niemczech...

złote czasy, fajnie było być ich sporą częścią... :(


Marcin, dobrze Cię tu ciągle widzieć. Też nie logowałem się kupę czasu, ale rex ciągle jest i ma się dobrze. :)


również pozdrawiam i cieszę się, że jeden z lepszych Rexów sprowadzonych przeze mnie nadal ma się dobrze!

powodzenia
Honda - zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie :D

live to ride - ride to live

www.nrg.gorzow.prv.pl

  Poprzednia strona
Posty: 18   •   Strona 2 z 2   •   1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Teraz jest 2024-04-28, 00:57