Nowe CRX.INFO (wielokrotny wybor) !
Wszystkie sondaże jakie dotychczas się odbywały na WWW - można komentować.

Posty: 76   •   Strona 3 z 6   •   1, 2, 3, 4, 5, 6

Nowe CRX.INFO (wielokrotny wybor) !

Ankieta wygasła 2011-06-16, 11:28
Chce upgradu do phpbb3
96
23%
Chce redesignu strony
57
14%
Chce nowych funkcji i ulepszen
83
20%
Chce nowej, fajniejsze galerii
81
20%
Chce rozszerzenie na inne modele Hondy
12
3%
ZOSTAWCIE TYTANIKA! Nic nie chce :)
82
20%
 
Liczba głosów : 411
Malcolm Feth
Administrator
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2004-02-03, 19:07
Lokalizacja: Emigrant!
Samochód: Honda Civic Type-R

przez Malcolm Feth » 2011-05-17, 20:19

potencjalnie moznaby bylo zostac tylko jako CRX / CRZ
ale rozszerzyc forum i dodac pelne wsparcie dla jezyka angielskiego.... ?

Avatar użytkownika
Zylka23oln
Forumowicz
 
Posty: 597
Dołączył(a): 2010-04-12, 13:46
Lokalizacja: Olsztyn
Samochód: ED9 B18

przez Zylka23oln » 2011-05-17, 20:21

Malcolm Feth napisał(a): dodac pelne wsparcie dla jezyka angielskiego.... ?


A jest sens?
HONDA - Power , not dream

Avatar użytkownika
sebas
Moderator
 
Posty: 7842
Dołączył(a): 2009-01-11, 23:53
Lokalizacja: Kielce

przez sebas » 2011-05-17, 20:35

Chce upgradu do phpbb3 - TAK
Chce redesignu strony - NIE!
Chce nowych funkcji i ulepszen - NIE... jedynie można by wyszukiwarkę poprawić
Chce nowej, fajniejsze galerii - NIE... po co mi galeria :P Od tego jest imageshack fotosiki itp
Chce rozszerzenie na inne modele Hondy - NIE - Już jeden burdel jest na CKPL
ZOSTAWCIE TYTANIKA! Nic nie chce :) - Siedziałem na forum swifta dopóki nie zrobili nowego forum :cry: Nie chce żeby tu też tak było...

Avatar użytkownika
Mibars
Forumowicz
 
Posty: 1780
Dołączył(a): 2006-09-05, 21:41
Lokalizacja: Nadarzyn
Samochód: AP1 + GGA

przez Mibars » 2011-05-18, 00:26

-Upgrade - Konieczność
-Redesign - NIE! Kosmetyczne zmiany wystarczą
-Nowe funkcje? Lepsza wyszukiwarka oparta o Google (patrz to, co trzymam w podpisie...), moze poprawa shoutboxa - teraz jest skitrany na dole, mało kto tam zagląda...
-Rozszerzać o angielski? Może jako podforum "english" i raczej nic poza tym. Chyba, że "plan" jest przejać userów z np. crxcommunuty.com
-Galeria - TAK. Obecna sobie ejst... I jest, tam chyba nikt nie zagląda. Gdyby coś w tej materii poprawić...
-Inne modele Hondy: CR-Z tylko i wyłącznie.

Avatar użytkownika
vrus
Forumowicz
 
Posty: 1133
Dołączył(a): 2008-05-13, 14:05
Lokalizacja: Zabrze

przez vrus » 2011-05-18, 00:41

malcolm upgrade do 3 forum

nie mow ze zarabiasz na forum?, skladka na serwer zebrala by sie w kilka chwil sądze, nie boj sie tego tematu przedstaw koszty nikt nie oczekuje ze bedziesz wykładał swój hajs, a napewno forsa sie znajdzie, dla mnie to jedno z lepszych for wogole, tylko brakuje mu nowego silnika i tyle

Avatar użytkownika
dj-napster
Forumowicz
 
Posty: 1301
Dołączył(a): 2011-04-05, 01:44
Lokalizacja: Piła - okolice

przez dj-napster » 2011-05-18, 00:52

Róbta co chceta ale jedno jest ważne! niech strona nie będzie zamulona jak np ckp i inne przebajerowane fora. Szybkie ładowanie się strony = przyjemność z korzystania.

Papkin
Forumowicz
 
Posty: 67
Dołączył(a): 2009-05-17, 22:22
Lokalizacja: Legnica
Samochód: FN2 CW

przez Papkin » 2011-05-18, 11:03

Mało tu piszę ,ale sporo czytam:)
To forum w przeciwieństwie do dużych wielotematycznych for ma swój klimat.
Inne hondy? Chociaż posiadam również CTR-a wolałbym aby zostały same rexy,od innych hond są inne fora(notabene bardzo fachowe,ale dużo mniej "przyjazne")
Na tym Phpbb3 nie znam się wcale więc wierzę na słowo,że trzeba zmienić.
Wygląd-tak się przyzwyczaiłem jak do wizerunku Jagiełły na stówie.
Ogólnie głosuję na TITANIKA.
Nie spierdolcie tego forum pozdrawiam:)

Malcolm Feth
Administrator
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2004-02-03, 19:07
Lokalizacja: Emigrant!
Samochód: Honda Civic Type-R

przez Malcolm Feth » 2011-05-18, 12:56

Jest maly problem....
- albo zostawiamy tytnika - dokladnie tak jest i niech umrze za jakis czas zaspamowane botami
- albo robimy gruntowne zmiany i wszystkie powyzej by to mialo jakikolwiek sens by poswiecic czas

Nie wiem jak dla was, dla forum na crx.info to byl zawsze tylko dodatek do podstawowej funckjonalnosci strony.
Wysililem sie i popatrzylem na inne strony w Polsce zwiazane z Hondami. JEsli chodzi o tresc chbya ZADNA nie jest nawet bliska ilosci informacji jaka jest na crx.info. Forum? to tylko dodatek, istotny, ale dodatek.

Narazie moje podsumowanie jest proste... Demotywatory.pl przy waszych komentarzach do dupa a nie demotywatory. Czlowiek chce zrobic cos dobrego, wprowadzic zmiany, zmienic na lepsze a jedyne co slyszy to "zostawcie tytanica". Dolujace i smutne.

Avatar użytkownika
Thomson
Moderator
 
Posty: 2838
Dołączył(a): 2004-09-15, 08:35
Lokalizacja: SouthSide

przez Thomson » 2011-05-18, 13:16

w takim razie jaki sens ma ankieta jak i tak zrobisz po swojemu?? :P btw. nasuwa się tu "Andrzeju, nie denerwuj się" :)

Malcolm Feth
Administrator
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2004-02-03, 19:07
Lokalizacja: Emigrant!
Samochód: Honda Civic Type-R

przez Malcolm Feth » 2011-05-18, 13:17

Thomson napisał(a):w takim razie jaki sens ma ankieta jak i tak zrobisz po swojemu?? :P btw. nasuwa się tu "Andrzeju, nie denerwuj się" :)


Glownie - dla zasady ;)

Avatar użytkownika
przema72
Forumowicz
 
Posty: 2234
Dołączył(a): 2006-12-08, 08:19
Lokalizacja: Włoszczowa

przez przema72 » 2011-05-18, 13:19

dlatego rób kompletną przebudowę , nie patrz na komentarze tutaj , to normalne jak przy wypuszczaniu nowego windowsa ;] ze nigdy sie nie podoba

mysle ze klimat forum sie nie zmieni bo tworza go ludzie tu zalogowani a nie wygląd i grafika :rotfl:

jak najwięcej zmian :ok: , ponarzekają a za pare miechów nikt nie będzie pamiętał jakie to niby bylo stare forum ładne ;)

a ankieta niech ci posłuży za wzór co masz zmienić w mniejszym a co w większym stopniu :rotfl: a jak nie to zaraz sobie zrobie z 80 nicków i zaraz zobaczycie ile osób chce zmian :razz:
Ostatnio edytowano 2011-05-18, 13:24 przez przema72, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
Mibars
Forumowicz
 
Posty: 1780
Dołączył(a): 2006-09-05, 21:41
Lokalizacja: Nadarzyn
Samochód: AP1 + GGA

przez Mibars » 2011-05-18, 13:23

Dlaczego dołujące? Może po prostu to, co stworzyłeś te 5 lat temu jest tak dobre, że po dziś dzień się sprawdza?

Siłą tej strony, jak zresztą niejednego portalu samochodowego jest właśnie forum - Opisy modeli, katalogi, galeria itd. to rzeczy przydatne, ale to tylko dodatki. Ja często nawet nowych newsów nie zauważam! Wiem, że napracowałeś się tworząc portal, jednakże na pewno posiadasz jakieś statystyki - Ile forum ma odsłon, a ile odsłon mają rzeczy umieszczone w "lewym menu".

Parę lat temu całkowicie zmienił się sposób w jaki tworzone są serwisy internetowe - Kiedyś, jak zaczynałem przygodę z internetem, to było tak, że był twórca i byli czytelnicy - Coś a'la gazeta, czasem rozszerzona o możliwość wpisania się do księgi gości, komentarze - rzadkość. Dziś ten model już się nie sprawdza, strony wypełniają treścią sami użytkownicy, na strony nie wchodzi się poczytać to, co już zostało stworzone, ale samemu zabrać głos, stworzyć nową treść, poprawić istniejącą. Ktoś swego czasu nazwał to zjawisko "Web 2.0", stąd przekształcenie dodatku do strony - forum - w główny jej element i zmarginalizowanie pozostałych jej części, w tym samego portalu do roli dodatku do forum.

Prawdę mówiąc, gdyby pozostawić samo tylko forum większości użytkowników nie zrobiłoby to wielkiej różnicy. Schematy? Są PDFy do pobrania w internecie, łącza przyspieszyły, pobranie kilkudziesięcio megabajtowego PDFa to parę minut. Filmy? Youtube. Galeria? Picasaweb, Fotosiki i podobne. Poradniki? Forum, internet. Połowa treści z "lewego menu" została już zdublowana na forum, właściwie to, czego najbardziej by brakowało, to ciekawostki np. o niezwykłych CRXach, czy specyfikacje i takie drobiazgi porozrzucane po całym internecie, które kiedyś skrupulatnie wyszukałeś i przetłumaczyłeś na Polski.

Wysuwa się z tego jeszcze jedna, odważna koncepcja - Przekształcenie portalu w coś tworzonego przez samych użytkowników. Jak? Nie mam pojęcia. To luźna koncepcja jaka mi teraz przyszła do glowy po przeczytaniu swoich wypocin.

Malcolm Feth
Administrator
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2004-02-03, 19:07
Lokalizacja: Emigrant!
Samochód: Honda Civic Type-R

przez Malcolm Feth » 2011-05-18, 13:26

Dzial calego CRXa zostaje praktycznie nietkniety, wiec pod tym katem watpie ze sie cokolwiek zmieni. Mysle ze ludzie sie troszke za bardzo martwia ze nowe = gorsze. Na tym mi nie zalezy przeciez a zmiany robie tylko po to by bylo LEPSZE.

Mibars napisał(a):Przekształcenie portalu w coś tworzonego przez samych użytkowników. Jak? Nie mam pojęcia.

Tak, to jest jeden z kluczowych elementow o ktorym nie wspominalem bo wydawalo mi sie to logiczne... i tak, wiem jak to zrobic ;)

Zobaczymy jak to teraz bedzie, bo po tym calym poscie, mam watpliwosci czy sie w ogole za to zabierac, bo caly moj zapal juz spieprzyl. I musze sie od nowa zastanowic, dojsc do wniosku a potem zmotywowac do pracy - ostatnio mi to zajelo 4 miesiace ;)

ps. a takie rzeczy jak optymalizacja kodu i szybkosc wgrywania zawsze sa w czolowce, jako najwazniejsze elementy i kluczowe by zmiana miala sens.

Papkin
Forumowicz
 
Posty: 67
Dołączył(a): 2009-05-17, 22:22
Lokalizacja: Legnica
Samochód: FN2 CW

przez Papkin » 2011-05-18, 14:39

Ja się nie znam,ale pisząc forum miałem na myśli całokształt strony
Zrobisz jak uważasz
ale bez błogosławieństwa.

Avatar użytkownika
qba_21
Forumowicz
 
Posty: 1786
Dołączył(a): 2007-02-17, 21:09
Lokalizacja: Ołobok/Świebodzin
Samochód: CRXEE8

przez qba_21 » 2011-05-18, 19:23

W sumie to główne zastrzeżenie to żeby został CRX nie dodawać innych Hond, można przygarnąć CRZta ale to inny klimat, auto innej epoki i chyba nawet wątpię czy szybko się znajdą jakaś grupa forumowiczów którzy będą go posiadać. dodać na razie przy modelach jako Ciekawostkę CRZta opis jakie modele wyszły, zdjęcia ciekawostki na temat tego auta.

co do reszty to Malcolm tak jak ktoś pisał ponarzekamy ponarzekamy i tak będziemy tu siedzieć CRX info jest skarbnicą wiedzy która my sami Tworzymy,
banda szajbusów, nikt normalny nie posiada takiego auta :razz:
Najpiękniejszy widok dla oka.......... piękna kobieta w CRXie...... a jaka kobieta w CRXie nie jest piękna:D

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 76   •   Strona 3 z 6   •   1, 2, 3, 4, 5, 6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

Teraz jest 2024-04-27, 18:21