VT lakieru solka - prośba
Wirtualne przeróbki CRXów. Jak macie ochote, pomysły.

Posty: 26   •   Strona 2 z 2   •   1, 2
Avatar użytkownika
polkar
Administrator
 
Posty: 3938
Dołączył(a): 2005-04-15, 12:51
Lokalizacja: z Polski
Samochód: del Sol

przez polkar » 2011-07-05, 09:04

Nie wiem czy zdajes sobie sprawę, że naklejakąc takie pasy to auto bedzie obiektem glupich usmieszków na ulicy no i na pewno tutaj na forum....
Ale to Twoje auto, jak Ci sie podoba, to dawaj.
HOTMOT.pl

Avatar użytkownika
Vermilion
Forumowicz
 
Posty: 1020
Dołączył(a): 2010-07-22, 01:18
Lokalizacja: Wałcz/Bydgoszcz

przez Vermilion » 2011-07-05, 09:21

Nie wiem czy będzie na ulicy pośmiewiskiem, wszystkie osoby, których się radziłem z okolicy i HTPiła raczej stwierdziły, że to dobry pomysł. A na forum cóż :) Mówi się trudno ^^ Tylko nie bardzo rozumiem czemu miałbym trafić do wieśtuningu w OPT? Wzór 2 pasów nie pochodzi tylko z Vipera, był też na Clio RS, Suzuki Swift, Mustang i innych mniej lub bardziej poczochranych autach ;) Zresztą przecież to naprawdę zajebi... wygląda :P Dużo lepiej niż oklepany już Stickerbomb, a auto w jednolitym kolorze jest po prostu NUDNE.

Powiem więcej ;) Sam wyślę swoje zdjęcie do OPT i zobaczymy czy trafię na koniec ^^

Polkar pasy 50zł, naklejenie tego 150zł. Chodzi tylko o to, że nie wiem jak to nakleić, żeby pod naklejkę nie trafił żaden pyłek kurzu czy bąbelek powietrza. Masz jakieś rady?
Yamaha TDM 850 4TX 2000r.

Avatar użytkownika
oskarr17
Forumowicz
 
Posty: 746
Dołączył(a): 2010-06-22, 10:59
Lokalizacja: Radomsko/Kielce

przez oskarr17 » 2011-07-05, 11:22

Vermilion napisał(a):Nie wiem czy będzie na ulicy pośmiewiskiem, wszystkie osoby, których się radziłem z okolicy i HTPiła raczej stwierdziły, że to dobry pomysł. A na forum cóż :) Mówi się trudno ^^ Tylko nie bardzo rozumiem czemu miałbym trafić do wieśtuningu w OPT? Wzór 2 pasów nie pochodzi tylko z Vipera, był też na Clio RS, Suzuki Swift, Mustang i innych mniej lub bardziej poczochranych autach ;) Zresztą przecież to naprawdę zajebi... wygląda :P Dużo lepiej niż oklepany już Stickerbomb, a auto w jednolitym kolorze jest po prostu NUDNE.

Powiem więcej ;) Sam wyślę swoje zdjęcie do OPT i zobaczymy czy trafię na koniec ^^

Polkar pasy 50zł, naklejenie tego 150zł. Chodzi tylko o to, że nie wiem jak to nakleić, żeby pod naklejkę nie trafił żaden pyłek kurzu czy bąbelek powietrza. Masz jakieś rady?


Chłopak ma racje, polkar wcale twój samochód nie wygląda dobrze... , fakt, że mi też się to nie podoba i nie nakleiłbym żadnej naklejki(może oryginał VTEC). Trzeba zrozumieć chłopaka, że chce takie coś zrobić i uszanować. Nie podoba się komuś to niech nie komentuje ;)
Gówniarze na ulicy może będą się śmiać, ale Vermilion nie przejmuj się tym bo jestem pewny, że oni nawet swojego auta nie mają i jeżdzą rowerami : )
Na koniec dodam, że jeździ u mnie w mieście solka z pasami i robi zamieszanie. Niestety ludzią podoba się byle gówno w dzisiejszych czasach i nie zmienimy tego.

obcinak
Forumowicz
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2011-03-02, 17:56

przez obcinak » 2011-07-05, 11:35

też mi się te pasy nigdy nie podobały (już ktoś miał na forum takie), ale szczerze mówiąc to ta żółta z czarnymi pasami wygląda całkiem nieźle i do tego jakby była 10 lat młodsza ;)

Avatar użytkownika
polkar
Administrator
 
Posty: 3938
Dołączył(a): 2005-04-15, 12:51
Lokalizacja: z Polski
Samochód: del Sol

przez polkar » 2011-07-05, 12:45

dobrze, ze każdy ma inne gusta, bo byłoby nudno.
Mi się to nie widzi, i wielu uzytkownikom forum tez się nie widzi.
oskarr17 napisał(a): polkar wcale twój samochód nie wygląda dobrze...


Moja solka tez się niektórym mnie widzi i zdaje sobie z tego sprawę, tylko jakieś tam pucharki w klasie Hondy z Wojny PP przywożę, to może jednak komus się podoba.....

Vermilion napisał(a):Polkar pasy 50zł, naklejenie tego 150zł. Chodzi tylko o to, że nie wiem jak to nakleić, żeby pod naklejkę nie trafił żaden pyłek kurzu czy bąbelek powietrza. Masz jakieś rady?

trzeba przy pomocy dwóch osób jak jest długi element. a nawet jak się bąbel zrobi, to sa szpilki, przedziurawic, wyrównać i śladu nie bedzie
HOTMOT.pl

Avatar użytkownika
Vermilion
Forumowicz
 
Posty: 1020
Dołączył(a): 2010-07-22, 01:18
Lokalizacja: Wałcz/Bydgoszcz

przez Vermilion » 2011-07-06, 11:41

Dogodzenie wszystkim naprawdę jest niemożliwe, dlatego teraz robię auto tylko tak jak mi się podoba :) Jak kupiłem sole na 17" to Wałczu mi mówili "Zmień felgi na mniejsze bo nie pasują do tak małego auta". Pojechałem do Piły na zlot HTP to "ale masz zajebiste fele i zderzak z dyfuzorem", na studia do Poznania i na spotach "Zmień wieśniacki zderzak tylny i załóż spowrotem 17 albo 18'tki". Jedni mówili że mam zmienić bębny na tarcze, inni, że bębny są lepsze. Potem, że mam taki siaki i owaki lakier, albo, że kolor obicia wewnątrz jest chu***, potem lewa strona mówi, że Sola za głośna, inni, że za cicha... No kur. to mój samochód czy jakiś dobytek publiczny?! :P 8)
Yamaha TDM 850 4TX 2000r.

Avatar użytkownika
Matti5d
Forumowicz
 
Posty: 847
Dołączył(a): 2006-08-19, 17:35
Lokalizacja: SG

przez Matti5d » 2011-07-06, 13:24

dlatego teraz robię auto tylko tak jak mi się podoba


A jednak o wszystko pytam na forum czy może tak być :D

Avatar użytkownika
Vermilion
Forumowicz
 
Posty: 1020
Dołączył(a): 2010-07-22, 01:18
Lokalizacja: Wałcz/Bydgoszcz

przez Vermilion » 2011-07-06, 14:14

To dosyć subiektywna kwestia. Pytam na forum raczej po to, żeby ustalić jakie wy macie z tym doświadczenia, jakie są koszta i jakie to rodzi problemy. Nie po to, żeby ustalić czy wam się to podoba ;] Inna kwestia, że człowiek to tak ułomne stworzenie, że lubi mieć poparcie wśród innych osobników stada, ale nie jest to dla mnie jakaś specjalnie ważna sprawa. ;) Akurat w tym temacie prosiłem po prostu o VT :P Nie pytałem się czy to akceptujecie.


Polkar nie zrozum mnie źle. Stickerbomb podoba mi się cholernie, i sam chciałem swoje auto zrobić w tym stylu. Z tym, że wyprzedziło mnie 2 gości z mojego niezbyt dużego miasta i teraz to już żaden lans :P Poza tym jakoś te 2 pasy mi się dużo bardziej podobają!! :poklony: Chociaż kto wie. Może znowu mnie najdzie na stickerbomba i w końcu się zbiorę w sobie... Chwilowo mam za dużo innych zmartwień, niekoniecznie związanych z CRX'em ;]
Yamaha TDM 850 4TX 2000r.

GOŁĄB
Forumowicz
 
Posty: 148
Dołączył(a): 2010-11-28, 21:53
Lokalizacja: Mława

przez GOŁĄB » 2011-07-09, 00:17

O gustach się nie dyskutuje, jak każdy by robił samochód tak jak się podoba wszystkim to było by nudno :) każdy robi pod siebie a nie pod kogoś. Chcesz mieć a'la Viper to wystylizujesz solkę na a'la viper. Chociaż ja tak jak większość uważam że del sol to powinnien być del sol a nie tam jakieś cuda nie widy. Ale tak jak powiedziałem na wstępie każdy ma swój gust i niech robi co chce :)

P.S a tak na marginesie mi stickerbomby bardzo się podobają :) też jestem za nimi i też chciałbym sobie obkleić nimi dach :) (tą targę) nie wiem czy to dobry pomysł, jak Wam to się widzi?

Dodam że mam Solkę taką jakby zgniłą zieleń, która pod słońce robi się taka jakby zielono-złota, i do tego mam dach w takim kolorze i drugi czarny dach i właśnie chciałbym obkleić ten czarny dach. Jak myślicie fajnie by to wyglądało?

Avatar użytkownika
INO
Forumowicz
 
Posty: 571
Dołączył(a): 2008-08-15, 20:43
Lokalizacja: Mazowsze

przez INO » 2011-07-09, 06:36

Skoro masz 2 dachy to oklej 1 na próbę, zrób zdjęcia i wklej na forum....albo jakiś VT....
Wtedy będzie można jakoś ocenić....a jak wyjdzie lipa to zostaje ten nieoklejony....
No ale tak czy inaczej to Tobie ma się podobać.....
Ikuo Kajitani. The 'Father' of VTEC !

GOŁĄB
Forumowicz
 
Posty: 148
Dołączył(a): 2010-11-28, 21:53
Lokalizacja: Mława

przez GOŁĄB » 2011-07-10, 00:01

otóż to :) to ma się mi podobać :) na taki daszek to będzie trzeba trochę tych stickerbombów kupić :) wydaje mi się że będzie ładnie, szczególnie na tym czarnym

  Poprzednia strona
Posty: 26   •   Strona 2 z 2   •   1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Teraz jest 2024-04-27, 21:21