VT - felgi + amberki
Wirtualne przeróbki CRXów. Jak macie ochote, pomysły.

Posty: 6   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
filip
Forumowicz
 
Posty: 518
Dołączył(a): 2011-09-14, 10:21
Lokalizacja: Szczecin

VT - felgi + amberki

przez filip » 2012-03-01, 22:21

Prosiłbym kogoś kompetentnego o postawienie mojej furki na oz f1, oraz dodanie pomarańczowych postojówek i kierunków, no i na koniec wklejenie H na maskę. Wszystko już mam w garażu albo do mnie leci, tylko nie wiem, w jaki kolor prysnąć felgi. Chciałbym zobaczyć, jak się będą prezencić na biało, złoto i ewentualnie gdyby ktoś miał jakiś pomysł to jestem otwarty na wszelkie sugestie.
Założyłem koła z jednej strony ale było już ciemno i zdjęcia wyszły z dupy... A że w sumie nie mam fot furki centralnie z profilu to będziecie musieli lekko porzeźbić.
Chciałbym jutro zawieść felgi do magika od kolorowania, więc tak jakby zależy mi na czasie :)
Zdjęć felg nie daję, bo łatwo je wygooglować i od razu będziecie mogli dobrać tak, żeby w miarę przypasowały do zdjęć.
No i jeszcze jedno - na cuda nie liczę. Po prostu chce mieć to mniej więcej zwizuwalizowane... :)

Obrazek

Obrazek

Avatar użytkownika
sebas
Moderator
 
Posty: 7842
Dołączył(a): 2009-01-11, 23:53
Lokalizacja: Kielce

przez sebas » 2012-03-01, 22:35

filip, filip, po co robić VT :) wystarczy spojrzeć na auto użytkownika peleus:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tu masz rexa z amberami, lekką glebę i znaczkiem ;) :

Obrazek

Wg mnie te OZ F1 w bieli wyglądają najlepiej (sam takie miałem ale 16'):
Obrazek

A jak się komuś chce to niech koloruje felgi na aucie peleus (będzie łatwiej niż wklejać) :)

Avatar użytkownika
filip
Forumowicz
 
Posty: 518
Dołączył(a): 2011-09-14, 10:21
Lokalizacja: Szczecin

przez filip » 2012-03-01, 22:46

Haha! No właśnie oglądałem wiele ceerek na oz'etach, ale nie przyszło mi do głowy, żeby kolorować te na aucie kogoś innego. Jakiś przymulony ostatnio jestem. Chyba zakochany :rotfl2:
Niech który pomaluje je na biało i złoto i może być inwencja własna typu pomarańcz czy czerwień :)

Avatar użytkownika
Małek
Forumowicz
 
Posty: 996
Dołączył(a): 2005-10-31, 23:50
Lokalizacja: Siedlce

przez Małek » 2012-03-03, 00:08

filip zaraz Ci cos ogarne a jak wytrzymasz to jutro zakladam swieze biale f1 na mojego czarneg rexa. Wiec fote zrobie tak zeby moc zmieniac kolory do woli od czarnych po sinopapuziate ;)
Małek - Siedlce
moje ED9

Avatar użytkownika
filip
Forumowicz
 
Posty: 518
Dołączył(a): 2011-09-14, 10:21
Lokalizacja: Szczecin

przez filip » 2012-03-03, 00:20

W sumie to już biały kolor rozpanoszył się na dobre w mojej głowie ;) tak tylko chciałbym przed przemalowaniem zobaczyć jeszcze, jak to będzie wyglądać, ale z czarnymi nakrętkami powinno być git. Powiedz mi jeszcze taką rzecz. Dajesz jakieś pierścienie centrujące do felunku? Bo jesli tak chciałbym wiedzieć, jakie bo w takim razie czeka mnie to samo :rotfl: Bo domyślam się, że 15' masz.

Avatar użytkownika
Małek
Forumowicz
 
Posty: 996
Dołączył(a): 2005-10-31, 23:50
Lokalizacja: Siedlce

przez Małek » 2012-03-03, 00:52

przerobilem jakies moje stare foto

białe
Obrazek
złote
Obrazek
różowe
Obrazek
czerwone
Obrazek
zielone
Obrazek

co do pierscienie centrujacych to nie wiem czy sa potrzebne...sprzedajacy nic nie wspominal ze sa potrzebne. Najwyzej jutro ich nie zaloze :rotfl2: ale dowiem sie tego ;)

[ Dodano: 2012-03-03, 18:45 ]
nie założyłem bo wlasnie nie miałem pierscieni centrujących. na piascie chyba jest 57,1 a na feldze 67. Jak sie myle to niech ktos poprawi
Małek - Siedlce
moje ED9

Posty: 6   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Teraz jest 2024-04-28, 00:26