
Arv napisał(a):wg załączników musisz mieć rurę ciągnioną (bezszwową) o przekroju 45x2,5mm albo 50x2mm lub odpowiednio większym.
DLa 50x2 znalazłem, że metr bieżący waży 2,37kg. Zakładając, że masz ok 13m rur wychodzi 30kg + podstawki.... wychodzi jakieś 33kg.... hmm to więcej niż myślałem
Znalazłem też dla 45x2,5 jest jeszcze więcej bo 2,69
eXtreman napisał(a):jak pomierzyłem auto to wyszło mi ok 25metrów rur.. wga coś koło 55kg.. z tym że na pałąk główny i boczny rury 48mm a reszta 42mm, klatka będzie rozbudowana tak żeby można było na czechach startować czyli muszą też być zastrzały do przednich kielichów..

Marcel napisał(a):no więc właśnie
, rozwiń to b onie bardzo rozumiem
może już za późno jest, hehe
Z przodu dałem kątownik z blachy 1,5mm. Chciałem aluminium, ale ciężko by było je powyginać pod odpowiedni kąt, a spawanie odpada bo by się powykrzywiał ten kątownik więc kupiłem płaskownik i dałem do wygięcia dajać na wzór seryjną szynę z fotela CRXowego. POtem wiercenie i odchudzanie bo waży to od pyty, ale i tak jeszcze muszę sporo powycinać, bo jest trochę zbędnego materiału. Z tyłu jest płaskownik z aluminium 5mm i do tego są przymocowane właściwe kątowniki i płąskowniki kubła. Wszystkie śruby mają twardość 8,8, fotel przymocowany jest w oryginalnych miejscach mocowania i jest naprawdę solidnie przymocowany, ale wątpie żeby to było zgodne z załącznikiem J
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości