Witam tak jak w temacie, czy orientuje sie ktos jak przerobic aparat zaplonowy z silnika d16a9 tak by chodzil na obd1 ? pytanie na wczoraj, jesli nie to z czego by podszedl ?
przerobić sie nie da , natomiast pasuje td-43u z eg5 ( w pl nie dostaniesz ale jest do kupienia na ebay , lub d-t60u po małych przeróbkach z silników h-serii
z cifa d16a9 wiem ze podchodzi ale ciezko dostac a jak juz cos to chora kasa pomogl juz polecialo, przema72 mozesz napisac jakie przerobki w d-t60u wchodza w gre ? z jakiego to silnika/auta/roku ?
przema72 napisał(a):przerobić sie nie da , natomiast pasuje td-43u z eg5 ( w pl nie dostaniesz ale jest do kupienia na ebay , lub d-t60u po małych przeróbkach z silników h-serii