ITR DC2 by Hitman
Jeśli jestesmy włascicielami innych samochodów spod znaku Hondy to tutaj. I tutaj dajemy tez opisy pojazdów innych marek oraz jednosladów, itp

Posty: 5   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
Hitman
Forumowicz
 
Posty: 277
Dołączył(a): 2013-05-22, 18:41
Lokalizacja: Tarnów
Samochód: ITR DC2 / CTR FN2

ITR DC2 by Hitman

przez Hitman » 2020-11-11, 23:12

Obrazek
MODEL: Integra Type R DC2 - 1999r

SILNIK: B18C

UKLAD DOLOTOWY: Seria, OEM Airbox + Wkładka K&N

UKLAD WYDECHOWY: Wydech 2,36", końcowy OEM Look by Mar-Tec
PLAN: Kolektor wydechowy TODA 4-2-1

UKLAD NAPĘDOWY: Seria; S80

ZAWIESZENIE: Gwint TEIN, poliuretan

UKLAD HAMULCOWY: Seria 282/260, przewody w stalowym Oplocie
PLAN: Zaciski Spoon

Felgi i Opony: Felgi Enkei Yamato 16x7, Opony Advan Fleva 205/45
PLAN: Kute JDM Felgi 16", Opony AD08R

WNĘTRZE: Czerwone Recaro, Klimatyzacja, el. lusterka, el. szyby

OPIS: Udało sie spełnić moje kolejne motoryzacyjne marzenie i chyba ostatnie, kiedyś takim marzeniem był dla mnie ED9 :D ITR chodził mi po głowie już od kilku lat, ale zawsze kasa się rozchodziła lub kończyło się inwestycjami do 4g. koniec końców udało sie zmotywować żeby odłożyć troche kasy na ten cel, generalnie z zakupem spoźniłem sie jakieś 2 lata, ciężko znleźć coś sensownego a ceny tych lepszych sztuk poszły mocno w górę, byłem już bliski rezygnacji i przygotowany że będzie trzeba odłożyć większą sume i przywieźć coś konkretnego z Niemczech :szok: Koniec końców udało sie trafić całkiem fajny egzemplarz w polsce jeszcze za "normalne" pieniądze. Wizja na auto na początku była zrobić na lalke i trzymać pod kocem, ale uznałem, że auto z przebiegiem powyzej 200k km to żaden stan kolekcjonerski i póki co będzie slużyło mi jako jako daily, które ma dobrze wyglądać i dawać frajde z każdego pokonanego kilometra :) Udało się już troche odchamić samochód tzn. wyleciał okropnie głośny końcowy od RM Motors :nieok: zastąpiony OEM Lookiem od Mar-tec, a zamiast parówy wpadł OEM AirBox z wkładką KN, dodatkowo ściągnąłem czarną folie z szyb. na wiosne zostaje jeszcze zrobić konserwacje poza tym auto nie wymaga większego wkładu, doprowadzić do jak najlepszego stanu wyposażyć w fajne JDMowe fanty i jeździć 8)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

raczas
Forumowicz
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2015-06-17, 20:52
Samochód: ek4

Re: ITR DC2 by Hitman

przez raczas » 2020-11-12, 14:53

ITR super, nigdy nie zrozumiem cen za to auto według mnie przesada ale coż.
Wydech rzeczywiście przesada wyglądał jak wiadro dobrze że wyleciał tak samo jak szyby.
Super auto na daily ma dawać frajdę, a nie udawać pomnik

Avatar użytkownika
marcin_crx
Forumowicz
 
Posty: 1788
Dołączył(a): 2006-01-09, 13:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Samochód: CRX Ballade ZC1

Re: ITR DC2 by Hitman

przez marcin_crx » 2020-11-12, 14:56

raczas napisał(a):ITR super, nigdy nie zrozumiem cen za to auto według mnie przesada ale coż.
Wydech rzeczywiście przesada wyglądał jak wiadro dobrze że wyleciał tak samo jak szyby.
Super auto na daily ma dawać frajdę, a nie udawać pomnik


Nie miałeś to nie zrozumiesz :)

Miałem, w NH0, takiego samego TYPE R'a DC2. Auto mega, frajdę z jazdy daje niesamowitą :)

PS. Ja nie rozumiem fenomenu np. BMW e30, zwykły kanciak, dużo gorzej wykonany niż Hondy z lat 80, a ceny mają z kosmosu :)
Honda - zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie :D

live to ride - ride to live

www.nrg.gorzow.prv.pl

raczas
Forumowicz
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2015-06-17, 20:52
Samochód: ek4

Re: ITR DC2 by Hitman

przez raczas » 2020-11-12, 19:29

Nie miałem racja, okazje była żeby poprowadzić fajnie super ale wow nie ma sorry
fenomenu e30 też nie zrozumiem
Podsumowując dbaj i ciesz się jazdą bo coraz mniej tych starych poczciwych hond

1337
Forumowicz
 
Posty: 177
Dołączył(a): 2018-02-14, 13:02
Lokalizacja: DW
Samochód: ED9

Re: ITR DC2 by Hitman

przez 1337 » 2020-11-13, 12:50

Elegancko Hitman! Trzeba spelniac marzenia i ciesz się tym :D
Jakis czas temu myslalem wlasnie o Integrze, e30 lub Subaru GC8 a obecnie brałbym najchętniej S8 D2 w maunalu :D
Po to jest tyle aut żeby każdy znalazł cos dla siebie i prowadzil fure z uśmiechem :D

Posty: 5   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości