Warta tych pieniedzy?
Tutaj zamieszczajcie linki do ogłoszeń z internetu - może ktoś coś wie na temat danego samochodu...

Posty: 17   •   Strona 2 z 2   •   1, 2
Avatar użytkownika
Dedmike
Forumowicz
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2004-06-02, 08:41
Lokalizacja: Katowice

przez Dedmike » 2005-06-23, 07:38

Wydałem tylko pieniądze i nici z zakupu...........


witka

wbrew pozorom każdy wie co sprzedaje...nie liczcie że kupicie ideał i to jeszcze stuningowany za 10 tyś!! bo to niemożliwe, chyba że komuś się strasznie spieszy...wtedy co innego...ja za moją zaplaciłem 16 tyś...ale wiem co w niej jest zrobione...np. 2 lata temu wymieniony cały zawias sport na oryginalnych nie regenerowanych częściach, cału ukląd wydechowy ultera, kubły RS w środku, pasy 4 punktowe, kierownica sport...ładne felgi...jednym słowem było w nią włożone lekko 8-9 tyś...2 lata temu...
coż z tego że była bita skoro jest teraz dobrze zrobiona...ile tak naprawde ceerek nie jest bitych?? można na palcach wymienić...każdy ściemnia że nie bita itd...prawda jednak wychodzi później...nawet gdyby włożyć w nią jeszcze z 1,5 tyś, można doprowadzić ja do wizualnego ideału ale mnie do szczęścia nie jest to potrzebne...autko ma śmigać...silnik jest ideał...zresztą mechanicznie wszystko jest OK...no i ma gaz, co dla poniektórych moze wydawać się plusem...15 zł = 100 km...też powoli zastanawiam się nad jej sprzedaniem bo mam na oku V-teca ale nie sprzedam jej byle komu i za marne pieniądze....bo wiem co jest warta...i dlatego nie kupisz łądnego i dobrego samochodu za 10 tyś...

pozdrawiam

Dedmike

CRX Rulessss
mój projekt VTI... :

forum/viewtopic.php?t=25656

CRX --- chwała japońskim inżynierom...

xbartek
Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2005-06-06, 19:47
Lokalizacja: Złotów

przez xbartek » 2005-06-23, 09:05

Zgadzam sie z Dedmikem...Mało jest ciekawych aut, ale kiedy sie cierpliwie poszuka mozna znaleźc auto za niezłe pieniadze i w niezłym stanie...Ja osobiscie mam do kupienia auto od goscia, u ktorego są 4 auta, on pracuje w Holandii, a CRX u niego stoi i jeździ raz na 2 tyg... 25 czerwca jade go ogladac, bo gosciu dopiero wraca z holandii...kto wie moze auto jest w stanie idealnym i juz niedługo zdobedzie nowego własciciela... :twisted:
Zrobie pare fotek i sami ocenicie... :o Jezeli chodzi o tego czarnego CRX-a z allegro to według mnie to syf i przede wszystkim nie za te pieniadze... :kibel:

  Poprzednia strona
Posty: 17   •   Strona 2 z 2   •   1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości