CRX Del Sol Zduńska Wola
Tutaj zamieszczajcie linki do ogłoszeń z internetu - może ktoś coś wie na temat danego samochodu...

Posty: 4   •   Strona 1 z 1
hajos79801
Forumowicz
 
Posty: 26
Dołączył(a): 2016-02-15, 20:21

CRX Del Sol Zduńska Wola

przez hajos79801 » 2016-02-16, 18:16

Witam, kojarzy ktoś te solniczkę?
Zdążyłem już ją kupić jakiś czas temu ale naszło mnie żeby poznać jakąś historię tego auta.

http://otomoto.pl/oferta/honda-crx-czar ... ybNyD.html

Ogólnie wyglądała na zadbaną, w środku skóry nie podarte problem w tym że kupowałem ją jak była brudna, stała na zewnątrz lekko oblodzona i później już po zakupie zauważyłem szpachlę na tylnym błotniku przy gniezdzie anteny(ktoś dziadowsko pomalował, widać pęknięcia, ale trzeba sie niezle przyjrzec) i malowany zderzak.

Ogólnie przypuszczam że albo była już zgnita i ktoś pomalował całą albo ktoś ładnie przypier***** i nawet dobrze zamaskował(poza tym lakierem)
Niestety nie mam miernika lakieru żeby posprawdzać, które elementy były lakierowane.
Niżej daję zdjęcie auta z tablicą rejestracyjną pierwszego właściciela w kraju (następny miał ją tylko przez lato i nie przerejestrowywał)
W razie potrzeby mogę dać Vin
za wszelkie info z góry bardzo dziękuję

Obrazek

Avatar użytkownika
-venom-
Moderator
 
Posty: 1162
Dołączył(a): 2008-09-24, 19:46
Lokalizacja: Łódź
Samochód: ED9 B16A1

Re: CRX Del Sol Zduńska Wola

przez -venom- » 2016-02-16, 22:26

Nigdy w Łodzi nie widziałem tego auta. Kup miernik, albo wypożycz (u nas 15zł za dobę). Ewentualnie możesz rozebrać tapicerkę i zobaczyć co się pod nia kryje - załamania, spawy itp. Niestety EZD to zagłębie handlarzy i bardzo trzeba uważać kupując tam auto...

Możesz wstawić również tutaj fotki podejrzanych miejsc. Nie chcę Cię martwić, ale nie jest to oryginalne obszycie foteli - standardowo były całe żółte - na zdjęciu widać czarne wstawki.
DOHC VTEC

Avatar użytkownika
wrobellos
Moderator
 
Posty: 3342
Dołączył(a): 2008-03-04, 00:45
Lokalizacja: Łódź
Samochód: crx

Re: CRX Del Sol Zduńska Wola

przez wrobellos » 2016-02-16, 22:48

nie kupuje sie aut w zdunskiej woli, koniec tematu, jezeli jest sprzedawane w zdunskiej na obcej blasze to przezylo tornado albo inne tsunami ale nie na tyle grozne ze vin ocala - to jedyny warunek naprawy auta w tych okolicach, a i tez protrafia swoje numery produkowac jesli nie ocalaly. koniec wywodu mam do zdunskiej woli 20km ogladalem to milion aut i zadne nie bylo nawet w stanie hoojowym bo to bylby komplement ....

hajos79801
Forumowicz
 
Posty: 26
Dołączył(a): 2016-02-15, 20:21

Re: CRX Del Sol Zduńska Wola

przez hajos79801 » 2016-02-17, 00:10

Dzięki za odpowiedzi, przyjdzie wiosna i czas to zacznę grzebać.

Co do skór to też mi się wydawało że coś jest nie tak z tymi kolorami, ale wszystko na tyle ładnie obszyte że niby skąd mogłem wiedzieć.

Co do miejsc kupna - wszędzie można trafić bubla, takie jest moje zdanie.



Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Posty: 4   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości