Ktoś zna tego del solka?
Tutaj zamieszczajcie linki do ogłoszeń z internetu - może ktoś coś wie na temat danego samochodu...

Posty: 21   •   Strona 2 z 2   •   1, 2
Avatar użytkownika
kiba22
Forumowicz
 
Posty: 191
Dołączył(a): 2014-11-02, 20:28
Lokalizacja: Chrzanów
Samochód: Del Sol D16Y8t

Re: Ktoś zna tego del solka?

przez kiba22 » 2016-03-10, 08:51

Tak jak już wspominałem - o nic nikogo nie chciałem oskarżać ani nie oskarżam, po prostu byłem zaskoczony, tyle ;)
Dzięki za cenne informację :)

xavier1985
Forumowicz
 
Posty: 58
Dołączył(a): 2008-11-29, 20:09

Re: Ktoś zna tego del solka?

przez xavier1985 » 2016-03-10, 19:39

kiba22 napisał(a):Tak jak już wspominałem - o nic nikogo nie chciałem oskarżać ani nie oskarżam, po prostu byłem zaskoczony, tyle ;)
Dzięki za cenne informację :)


Tak napisałem bo byłem wkurzony, ogólnie przejechałem jakieś 1800km, obejrzałem około 6 szt i za każdym razem rozczarowanie. Miałem już ugadanego vti zielonego za fajna kwotę to gość mnie porobił dzwonilem rano o 11 że auto biorę on że spoko dogadalismy szczegóły że ma dla mnie auto, po około 3h zadzwonił że zapomniał o gościu z czech że juz wyjechał i nie może go cofnąć, następnie sie wygadał że dali mu wiecej kasy a byłem juz dogadany że podpisujemy umowę lol. Byłem w Kielcach po to motegi za 9500 też zrobilem wywiad itd miało być parę purchli na nadkolach co mi odpowiadało dlatego pojechałem, a na miejscu każdy element auta ma rdzę maska błotniki lewy prawy, ranty drzwi lewe prawe, nadkola do roboty, tylnia klapa pordzewiała, słupki drzwi oby dwa tylko dach się ostał, w ogólnie caly był już malowany i gdzie niegdzie szpachla., w tym przypadku też mi ojciec sprzedajacego pokazywał auto, zadzwoniłem do właściciela i mówie że to nie pare purchli tylko całe auto do malowania to sie obraził i rzucił tekstem że powodzenia w szukaniu lol
Tym razem miałem nadzieję że trafie na fajny egzemplarz jak ktoś tu pisał "doinwestowany" :wpakowane dużo kasy"zadzwoniłem do właściciela poprosilem o więcej fotek wszystko pieknie i też miał być tylko na rogu z tyłu mały ubytek, ranty drzwi miały byc całe a to co zobaczyłem znów sprowadzilo mnie na ziemie i zaznaczam ja nie mam wielkich wymagań może byc auto pomalowane gdzie niegdzie poszpachlowane ale żeby miało to ręce i nogi dlatego ten srebrny jest wart zainteresowania ale nie za tą kasę co chce własciciel tam trzeba władowac pewnie z 3 - 4 tys owszem mozna tak jeździć ale ruda zacznie szalec bardziej i potem będzie trudno niestety, auto to nie tylko fajne koła czy zawias i to co pod maską sie świeci.

xonik5
Forumowicz
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2015-05-14, 22:32

Re: Ktoś zna tego del solka?

przez xonik5 » 2016-03-10, 21:45

Nie mogę zgodzić się w 100% z tym co napisał xavier1985. Uważam, że w mojej solce (tak tej srebrnej) pracy nie jest na tyle żeby nie pokusić się o zakup w dodatku, że i tak z ceny chciałem zejść i to spooro. Owszem mogłem auto odpicować, umyć powycierać wszystkie miejsca zarobić na szybko jakimś gónwem, ale nie chce wcisnąć nikomu syfu. To co wiedziałem opisałem i zrobiłem zdjęcia (nie osobiście ale są) starałem się poinformować o wszystkim co wiem i co pamiętałem.

Wszystkie te rzeczy, które opisałeś można spokojnie zamknąć w kwocie do 3 tyś patrząc jaką cene chciałem zapoponować (mimo, że proponowana przez ciebie była niższa) to za całość zapłaciłbyś coś około 12 tyś. Nie wydaje mi się abyś wiedział jakie koszta czekają na posiadacza takiego auta. Moje zdanie na ten temat jest takie kupisz auto ze zdrową budą to musisz porobić silnik, kupisz z porobionym silnikiem musisz robić bude, chcesz bude i silnik wydajesz taka kase, że twoja oferta ceny musiałaby być podwojona i to jest minimum. Gdzie znaleźć kompromis, a no czasami bywa tak, że ktoś sprzedaje auto za śmieszny pieniądz nie ze wzgledu na uszkodzenia czy coś ma taka sytuacje i kropka. Wtedy można wyrwać coś co, za wg mnie śmieszne pieniądze, może spełnić wszystkie twoje wymagania.

Nie możesz mówić, że nie masz wymagań wygórowanych/wielkich, bo za pół darmo chcesz mieć takie auto, że mucha nie siada. Niestety wybrałeś takie auto, które kosztuje i które nie jest po to żeby do pracy jeździć. Takie auto się wyciąga na niedziele do kościoła i na wieczór pośmigać z innymi maniakami. W takie auto się inwestuje każdy pieniądz jaki się ma w przeciwnym wypadku takie auto nie maracji bytu. To jest moja opinia oczywiście. Jakbyś policzył sobie chwilke to wiedziałbyś, że same części które tam są (bez budy) po sprzedaniu uzyskałyby większą wartość niż ostatecznia moja propozycja ceny za całość.

Mam nadzieje, że moja wypowiedź po przeczytaniu ma "ręce i nogi". Jak się ktoś nie zgadza to trudno.

Avatar użytkownika
Vincent
Forumowicz
 
Posty: 3263
Dołączył(a): 2011-05-05, 00:45
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW
Samochód: CRX Del Sol

Re: Ktoś zna tego del solka?

przez Vincent » 2016-03-11, 02:24

Odpuść , nie ma co się spinać . Niech kupi za 8k golfa TDI . Solka jest doinwestowana , lata tak jak przystało na CRX-a , cała historia jak wcześniej pisałem jest tu na forum - DamianHonda , The Doctor . Dostępne są też foty na MMG i CRX Club Wrocław . xavier może chcesz moją ? Jak weżmiesz kredyt to pogadamy :-)

Avatar użytkownika
Valus
Forumowicz
 
Posty: 48
Dołączył(a): 2014-03-28, 13:52
Samochód: CRX DEL SOL

Re: Ktoś zna tego del solka?

przez Valus » 2016-03-11, 12:01

xavier1985: Niestety solki mają już po 20 lat (a przelifty jeszcze więcej). I gdyby oczekiwać że pojedzie się po auto które nie wymaga wkladu to by kosztowało z 15k :). Ja swoja solke kupiłem za prawie 5k i już z 6 zostało włozone an adal daleko mu do ideału. Tak jak pisał właściciel same częsci dołożone extra mogą dochodzić do cenu zakupu, a jak jeszcze mogzna było się coś utargować to tym bardziej. Szacunek że nic nie było ukryte, to jest chya najgorsze jak jedziesz oglądać auto a tam widać jeszcze paste po polerce ^^. Jak ja widze tak doiwestowaną Honde to szacun bo mi by się chyba p prostu nie chciało tyle dłubać.
- Co zalać?
- 10W40 :-)

Avatar użytkownika
Vincent
Forumowicz
 
Posty: 3263
Dołączył(a): 2011-05-05, 00:45
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW
Samochód: CRX Del Sol

Re: Ktoś zna tego del solka?

przez Vincent » 2016-03-12, 02:39

Szacun dla ludzi którzy wyciągają takie stare CRX-y , większość tego nie ogarnia ile kosztują części i praca . Dlatego napisałem , że za 8k może wyrwać golfiacza i jeszcze do niego dołoży . We wrocku przez moje MMG przewija się większość CRX-ów , nawet nie chcę pisać w jakim stanie trafiają po raz pierwszy i ile $$$ trzeba w nie wpompować .

  Poprzednia strona
Posty: 21   •   Strona 2 z 2   •   1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości