Błąd VIN
Dział Hondowiczów z Kielc i okolic :)

Posty: 4   •   Strona 1 z 1
mercedenz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2013-05-17, 02:05
Lokalizacja: Kielce
Samochód: Civic DXi

Błąd VIN

przez mercedenz » 2023-01-26, 13:56

Witam.
Temat dotyczy błędu w numerze VIN w dokumentach importowych.
Generalnie jestem w trakcie rejestracji auta i oparło się o dostarczenie do urzędu dokumentów potwierdzających istnienie prawidłowego VIN oraz braku błędnego VIN w bazie danych Hondy.
Czy ktoś mógłby pomóc w uzyskaniu takich papierków?
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Mike
Mike;)

Avatar użytkownika
marcin_crx
Forumowicz
 
Posty: 1788
Dołączył(a): 2006-01-09, 13:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Samochód: CRX Ballade ZC1

Re: Błąd VIN

przez marcin_crx » 2023-01-27, 17:47

Temat nie jest prosty, miałem kiedyś podobny i sugerowano mi powrót autem do Niemiec z kompletem dokumentów do macierzystego dla samochodu wydziału komunikacji.

Auto ostatecznie zostało rozebrane na graty, więc odpuściłem.
Honda - zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie :D

live to ride - ride to live

www.nrg.gorzow.prv.pl

Avatar użytkownika
Jaras
Forumowicz
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2021-10-12, 16:30
Samochód: Honda CRX ED9

Re: Błąd VIN

przez Jaras » 2023-01-30, 17:34

Odezwałem się do Ciebie na PW.

mercedenz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2013-05-17, 02:05
Lokalizacja: Kielce
Samochód: Civic DXi

Re: Błąd VIN

przez mercedenz » 2023-02-01, 14:18

Już mam ustalone co mam złożyć wraz z kompletem dokumentów do rejestracji i to jest teoretycznie banalnie proste, tylko potrzebny jest ktoś ogarnięty, kto pomoże załatwić sprawę w Hondzie. Chodzi o wydruk z systemu z numerem VIN i żeby podpisał się pod tym pracownik salonu albo ktoś, kto reprezentuje w jakikolwiek sposób firmę Honda, żeby mógł przybić pieczęć i zostawić parafkę pod tym. Próbowałem u Cichońskiego, ale to dla nich za trudne zadanie ;) i chyba nie ma tam osób na tyle odpowiedzialnych, żeby mogli załatwić sprawę tak wysokiej wagi, bo odesłali mnie do centrali, gdzie nikt nie odbiera telefonu <rozkładam_ręce_z_bezsilności>
Na razie pozostaje mi jeździć na tymczasowych do chwili, gdy znajdzie się jakiś łaskawca i wykona tę prostą czynność.
Takiego kogoś właśnie szukam. Jeśli zatem ktoś tu zna takowego, to bardzo proszę o kontakt.
Możliwe, że w przyszłości taki kontakt może się przydać i pomóc każdemu z nas uniknąć jakichś niepotrzebnych problemów oraz kosztów.
...
Mike;)

Posty: 4   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Teraz jest 2024-04-27, 12:04