CRX ED9 white JDM
Tu opisujemy nasze Hondy CRX

Krzysiekcrx

Re: CRX ED9 white JDM

przez Krzysiekcrx » 2017-10-15, 11:16

suchozaur napisał(a):Gratuluje pięknego auta :) Ładna sztuka na żółtej blaszce. a tak z ciekawości czemu zakrywasz swoje tablice rejestracyjne? jeśli jest w tym jakiś głębszy sens to może wypadało by też zakryć innych uczestników?

Dziękuję bardzo. :) Co do blaszek, to chyba z przyzwyczajenia. Rajdy na regularność są całkowicie legalne i dostosowane do przepisów ruchu drogowego, dając przy okazji większy fun, niż kiedyś sądziłem.

KromaR napisał(a):Ale ona piękna.. Przedlift z tym białym lakierem robi świetny klimat
Takie same Ozetki tylko 17' mam w Preli, bardzo fajna felga

Dzięki. Fakt, felga nie dość, że ładna, to jeszcze niesamowicie twarda. Fajna pralka. :)
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców"-Colin McRae

Krzysiekcrx

przez Krzysiekcrx » 2017-11-28, 21:31

Pora zamykać sezon i wstawiać rexa do garażu. A korzystając z suchego wieczoru, pożegnaliśmy sezon małą sesją do kalendarza. :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

akMe

przez akMe » 2017-11-28, 23:01

jednak listwy to musza byc czarne
Obrazek

KromaR

przez KromaR » 2017-11-28, 23:03

Słuszna uwaga

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

MichałBB

Samochód: ED9/EP1

przez MichałBB » 2017-12-07, 15:43

Piękny REX, mam nadzieje, że swojego też kiedyś doprowadzę do takiego stanu. Zawieszenie dalej jak w temacie? Zastanawiam się nad tym pro - kitem Eibacha bo narazie seria jest, więc trochę koza, a u Ciebie ładnie siedzi :)

Krzysiekcrx

przez Krzysiekcrx » 2017-12-07, 19:26

MichałBB napisał(a):Piękny REX, mam nadzieje, że swojego też kiedyś doprowadzę do takiego stanu. Zawieszenie dalej jak w temacie? Zastanawiam się nad tym pro - kitem Eibacha bo narazie seria jest, więc trochę koza, a u Ciebie ładnie siedzi :)

Zgadza się, dalej mam Pro Kita. Fajnie siedzi, jeździ na tym zawiasie już (żeby Cię nie skłamać) dziewiąty rok. Sprężyny są ok., tylne amory też. Teraz czeka mnie tylko wymiana przednich poduszek i amortyzatorów, bo zaczął ostatnio dobijać na dziurach. A warto wiedzieć, że stacje diagnostyczne nie wykażą zużycia sportowego zawieszenia. Jeśli mam być szczerym, to nie ma lepszego setup'u na codzień, niż Bilstein B6 + Eibach Pro Kit. Złoty środek między ceną, a jakością. Oczywiście warto połączyć to z poliuretanem. Ja różnicę poczułem nieziemską po wywaleniu seryjnych gum.

Dzięki za miłe słowo. Jak będziesz robił swojego to pamiętaj tylko, żeby nigdy nie oszczędzać na fachowcach i robić u najlepszych. To się opłaca.

Pozdro!

MichałBB

Samochód: ED9/EP1

przez MichałBB » 2017-12-07, 22:24

Plan jest właśnie na Bilsteina B8, B6 z tego co patrzyłem to ciężko dostac już. A co do fachowców to tata jest zapaleńcem motoryzacyjnym i prowadzi serwis, więc z tym nie ma problemu. Pozdrawiam!

Poprzednia strona