zna ktos to autko, zdunska wola honda_crx_d16z5 ???
Łódzkie CRXowe okolice...

Posty: 8   •   Strona 1 z 1
janek_dolas
Forumowicz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2010-04-08, 16:12

zna ktos to autko, zdunska wola honda_crx_d16z5 ???

przez janek_dolas » 2010-04-08, 16:27

witajcie, kojazy ktos to autko?jestem z daleka i zalezy mi na opinii nim pojade.

http://moto.allegro.pl/item986546461_ho ... _taka.html

Avatar użytkownika
milosz
Forumowicz
 
Posty: 141
Dołączył(a): 2008-07-11, 00:53
Lokalizacja: skierniewice

przez milosz » 2010-04-08, 16:50

hmmm byle auto kaczmara z tego forum
H22

Avatar użytkownika
kaczorzgr
Forumowicz
 
Posty: 845
Dołączył(a): 2008-02-21, 21:16
Lokalizacja: Zgierz

przez kaczorzgr » 2010-04-08, 17:47

oo kurde jakie fele dostala i czerwony znaczek:) Już wysyłam Marcinowi linka to Ci opowie co i jak:)
"Są tylko 3 prawdziwe sporty: walki byków, alpinizm, automobilizm. Reszta to tylko gry..."
E.Hemingway

Avatar użytkownika
Kaczmar
Forumowicz
 
Posty: 167
Dołączył(a): 2007-10-15, 21:49
Lokalizacja: Zgierz

przez Kaczmar » 2010-04-08, 18:02

no zgadza sie, to moja eks :) az sie lezka w oku kreci. jesli koles nic nie nakombinowal to wszystko co napisal sie zgadza. silnik remontowalem wlasnorecznie w sierpniu ubieglego roku. lakier na calosci faktycznie oryginalny, tylko prawy przedni blotnik byl lekko prysniety. mialem nia delikatna stluczke z przodu, wszystkie uszkodzone elementy zostaly wymienione. jezdzi i hamuje prosto ;) lewe tylne nadkole troche nadgryzione przez ruda, na prawym pojawily sie za mojej kadencji jakies purchelki. nie wiem jak to teraz wyglada. sprzedawalem ja z przebiegiem cos okolo 240kkm, teraz widze ze ma troche mniej, widocznie w Zdunskiej kilometry kreca sie do tylu :razz:
gdybys mial jakies pytania to wal smialo :)
sie skacze, sie plywa... Honde tez mam zajebista :D

było ED9, jest CG2 :D

janek_dolas
Forumowicz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2010-04-08, 16:12

przez janek_dolas » 2010-04-09, 09:10

Dziekuje kolego.Zastanawiałem sie nad powodem sprzedazy crx przez tego pana i jego wyjasnienie jakos mi nie leży,tym bardziej ze znalazlem inne jego aukcje tez ze sprzedaza crxów i innych cywilnych aut.Podjade jednak i zobacze to auto.

[ Dodano: 2010-04-10, 11:26 ]
witam ponownie,
czy ktos z kolegów mogłby okazjonalnie zerknac na to auto u tego sprzedawcy.Z wygladu na fotkach wyglada dobrze,jednak zastanawia mnie fakt sprzedazy tym bardziej ze auto jest zachwalane(a ogloszenie niby nie handlarza a prywatne-choc pan jest handlarzem.)...a zdunska wola to miasto legenda ;).

Avatar użytkownika
vzir
Forumowicz
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2010-04-09, 08:40
Lokalizacja: Bydgoszcz

przez vzir » 2010-04-10, 17:43

witam, właśnie przed chwilą przyjechałem z oględzin tegoż oto autka i niestety nie wróciłem nim chociaż miałem taki mocny zamiar (230 km w jedną strone) jeżeli chodzi o blachy to tylne nadkole lewe przegnite na wylot, drzwi od kierowcy jest plamka rudej na środku, drzwi od pasażera od strony wnętrza na dole też ruda delikatnie wychodzi. Chwała poprzedniemu właścicielowi że zabezpieczył spód (stan zaj...sty). Zawieszenie z tyłu do roboty (gumy na amorach), mieliśmy dostęp do kanału na własne życzenie wiec wybadalismy dokłądnie. Końcówka drążka lewa do wymiany no i na przekładni delikatny luz. Przegub wewnętrzy prawy stuka, do wymiany. No i największy fakap pana sprzedawczyka cwaniaka podjechał na oględziny auta BEZ OLEJU!!!!!!!!!!!!!! Dosłownie na bagnecie była kapeczka widoczna. A najlepszy był tekst że dwa dni temu sprawdzał.:D:D Podobnie zreszta było z wodą. Nie wiem za bardzo jak CRXy jeżdża ale z dołu to to sie nie zbierało w ogóle (możliwe ze wina felg). Zreszta prowadziło sie na tych walcach jak Ursus C-360 z przyczepa wypełnioną ludźmi na kolende. Ale pan sprzedawca mówił że to normalne w CRXach:D:D. Ogólnie szkoda autka skoro było w dobrych rękach. Generalnie gdyby autko było za 5500-6000zł to może warto było wziąć.Z góry dziękuje osobom z forum odpisujących na privy, wiadomo było na co patrzeć, widać ze forum działa prężnie, oraz wielkie dzięki dla kumpla Dawida!!
pozdro

Avatar użytkownika
wrobellos
Moderator
 
Posty: 3342
Dołączył(a): 2008-03-04, 00:45
Lokalizacja: Łódź
Samochód: crx

przez wrobellos » 2010-04-10, 19:01

janek_dolas napisał(a):zdunska wola to miasto legenda ;) .

true ;) tam kiedys byla duza gielda samochowa i im to w krew weszlo, co druga brama to komis albo lakiernik ;)
chyba duzo sie zmienilo z tym autem od czasu jak kaczor nia smigal :nieok:

janek_dolas
Forumowicz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2010-04-08, 16:12

przez janek_dolas » 2010-04-11, 14:21

;) powod sprzedazy tego auta to taki, ze pan kupil dla siebie audi A6 i czuje sie juz stary na crx. ;) Fajne bajki,tym bardziej ze opowiada iz udziela sie sam na tym forum i sam modyfikowal to auto.Dzieki za to ze nie nadrobilem drogi.

Posty: 8   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Teraz jest 2024-04-27, 07:35