SZCZECIN - SKRADZIONO FELGI Z OPONAMI
Poznan, Zielona Góra, Gorzów, Szczecin - cała zachodnia ściana w sumie :)

Posty: 36   •   Strona 3 z 3   •   1, 2, 3
Lewar16
Forumowicz
 
Posty: 62
Dołączył(a): 2009-05-16, 10:55
Lokalizacja: Olsztyn

przez Lewar16 » 2009-06-18, 07:31

Mojim zdaniem nakrętki zabezpieczające to dobry pomysł, ja jak kupowałem sprawdziłem z ~15 na oko takimi samymi nakretkami i kazda była inna i nie dało się odkecić kluczem z innego kompletu. Mój ojciec ma warsztat i już kilka razy były u niego autka z nieudaną próba kradzieży felg z nakrętkami zabezpieczającymi. więc troche to na pewno pomaga.

Avatar użytkownika
yondro
Forumowicz
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2007-03-17, 00:31
Lokalizacja: Szczecin

przez yondro » 2009-06-18, 13:20

kajak napisał(a):znajomy mial w mitasubishi 3000gt alarm na podnoszenie auta gdy alarm uzbrojony ;p wystarczylo ze sprezyny popuscily chyba 2cm i sie alarm zalaczal, ale jakie koszta tego to nie mam pojecia ;/
a tak bardizej przyziemnie?? komplet nakretek zabezpieczajacych to moze nie, ale np 4 komplety takich nakretek?? :P :D kazda sruba z inna nakretka na kole ;p osobiscie wyrylem i zabezpieczylem przed warunkami atmosf od wewnetrznych stron felg swoje inicjaly,nie widac, a w razie kradziezy i znalezienia nie mam watpliwosci ze czy to moje


a jak zabezpieczales przed warunkami te wyryte inicjały :) ?
i czym je ryłęś :D ?
w sumie moze kola leżą w domu jeszcze z tydzien, zanim wskoczą na solke, to chyba tez bym sie za nie zabrał i oznakował, bo warte grzechu i sie o nie boje :P
a nakretki zabezp tak czy siak kupilem, zastanawiam sie nad 2gim kompletem :D

kajak
Forumowicz
 
Posty: 35
Dołączył(a): 2008-02-17, 18:15
Lokalizacja: Z S

przez kajak » 2009-06-19, 00:12

znaczy zabezpieczenie przed warunkami ;p wyrylem gwozdziem inicjaly i polakierowalem clarem w spray'u ;p zeby tylko wody nie dostawalo i innego badziewia ;p moze zabezpieczenie to za duze slowo na to co zrobilem ;p;p ale jak to bylo w ani mru mru " ale dziala :D " :P
lubie jezdzic i duzo jezdze, ale jak czasem widze ludzi co zapierd***ja to az glowa puchnie, ledwo co ich wyprzedzam ;]

Avatar użytkownika
Snow
Forumowicz
 
Posty: 384
Dołączył(a): 2007-03-31, 14:00
Lokalizacja: Szczecin

przez Snow » 2009-10-02, 19:44

Pytanko, sprawa o felgach zostala umozona. Od kilku dni przy uczelni widuje auto z tymi kolami, pewnego dnia przyjzalem sie dokladnie i zgadza sie wszystko. Opony takie same, felgi bez dekielkow, itd... Obawiam sie ze policja nic nie zrobi bo nie mam numerow opon itd... (numery auta spisalem itd) jedynie mam fotki na ktorych widac bieznik, nazwe opon itd.. zgadza sie wszystko. macie jakis pomysl co z tym fantem zrobic ?? Napewno przejde sie na policje i pogadam czy da rade cos z tym zrobic. Dla zainteresowanych moge podac model auta i numery. Szlak mnie trafia jak przechodze codziennie i widze te kola :(

Avatar użytkownika
siwy85
Forumowicz
 
Posty: 391
Dołączył(a): 2006-08-10, 22:50
Lokalizacja: Szczecin

przez siwy85 » 2009-10-02, 19:53

a ten typ chodzi do Ciebie na uczelnie????
ja bym próbował się jakoś dowiedzieć skąd ten gość je ma itd.
no i wiadomo na pały nie zaszkodzi spróbować zgłosić
POTRZEBUJESZ JAKIEŚ GRATY ZA STANÓW???
PISZ, ZOBACZĘ CO DA SIĘ ZROBIĆ;)
http://images40.fotosik.pl/324/ed23ea9d0d48aadem.jpg

Avatar użytkownika
polkar
Administrator
 
Posty: 3938
Dołączył(a): 2005-04-15, 12:51
Lokalizacja: z Polski
Samochód: del Sol

przez polkar » 2009-10-02, 20:02

Zgłaszaj od razu na policję, jak masz udokumentowane jakie miałeś opony to powinno byc dużo prościej. A jak Typ ma takie same opony i opis felg sie zgadza to juz z górki... Prawdopodobieństwo że kolo ma takie same fele jak Ty i takie same pary opon jest jak wygrana w totka...
HOTMOT.pl

  Poprzednia strona
Posty: 36   •   Strona 3 z 3   •   1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Teraz jest 2024-04-27, 07:55