Sprężyny oryginalne, czy może inne???

Posty: 3   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
tomex
Forumowicz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 2006-07-11, 08:16
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Sprężyny oryginalne, czy może inne???

przez tomex » 2007-06-18, 16:54

Mam dylemat i wielka prośbę do forumowiczów !!
Zacznę od tego że pękła mi jedna z sprężyn (przód, seria), i zastanawiam się czy kupić odpowiednik serii (nowy komplet), jakieś używki, czy może coś w stylu -30mm, dodam tylko iż mam Hanie w pełnej serii więc stoi na kołach naprawdę wysoko (cross-country), i chętnie bym ją obniżył i kupił sprężyny -20mm, lub -30mm, lecz boje się o to czy nie zajadę moich seryjnych amortyzaorów, których póki co nie będę wymieniał, bo narazie słabo stoję finansowo, a oryginalne amortyzatory są w naprawdę dobrej kondycji.
Doradzcie czy kupić:
używki w dobrym stanie (nie przepłacać),
nówki sprężyny (odpowiedniki serii),
jakieś obniżające -20mm, lub -30mm ( które nie zajadą mi oryginalnych amorów),
czy może poczekać dozbierać kasę na cały komplet porządnego zawiasu (amory plus sprężyny),a póki co dać używki lub znośne seryjne.
Pozdrawiam i doradźcie bo już sam nie wiem :poklony:

Avatar użytkownika
Dawca44
Forumowicz
 
Posty: 2394
Dołączył(a): 2006-08-06, 12:05
Lokalizacja: Góra (SPS)

przez Dawca44 » 2007-06-18, 16:58

Po mojemu -30/-35... coś w tym stylu, wygląda ładnie a amorów nie dowala aż tak tragicznie. Ale jechałeś moim autkiem z zawiasem -35 i wiesz jaka jest jego twardość ;) Na zadowolonego nie wyglądałeś :rotfl: Lecz to wszystko kwestia przyzwyczajenia...
SPRZEDAM TANIO RESZTĘ CZĘŚCI Z ED9:

forum/viewtopic.php?t=45295

Malcolm Feth
Administrator
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2004-02-03, 19:07
Lokalizacja: Emigrant!
Samochód: Honda Civic Type-R

przez Malcolm Feth » 2007-06-18, 17:20

jak juz zmienaisz wszystko to kup tak -30... smiga sie na tym na seryjnych amorach i jest ok... jest to w granicach zniesienia przez normalnego czlowieka, troche twardziej, troche mocniej buja, ale autko ladniej sie prezentuje (optimum)

poszukaj sprezyn H&R, Eibach.. cos w tym stylu..... i kupuj TYLKO NOWE
sie keidys wladowalem w uzywki i potem bardzo tego zalowalem. bo byly zajezdzone, baaaa nawet widzialem fotki crxa w ktorym te sprezyny wygladaly git.. ale u mnie - tragedia....

wiec tylko nowe i kupuj okolo -30mm
powinno byc wszystko ok

a potem, jak ci amorki umra, to sobie zmienisz na jakies sportowe i bedziesz juz mial komplet.... sensownie na raty :)

Posty: 3   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

Teraz jest 2024-04-27, 18:07