Zagadka VIN'u

Posty: 3   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
KromaR
Forumowicz
 
Posty: 172
Dołączył(a): 2015-01-13, 23:38

Zagadka VIN'u

przez KromaR » 2017-06-02, 19:58

Witam!
Od dłuższego czasu próbuję poradzić sobie z rozwiązaniem zagadki związanej z numerem VIN mojego CRX'a Ballade.
Według tegoż numeru posiadam wersję z silnikiem 1.5.
Sam VIN wygląda tak: JHMAAF5320S001054
Jak dobrze rozumiem AAF dotyczy właśnie wersji ze słabszym 1.5, stronki do dekodowania numeru mówią to samo.
Mój CRX jednak wyposażony jest w silnik ZC1, w dowodzie również wpisany jest silnik 1.6.
Myślałem przez chwilę że posiadam autko po swapie, ale to mało prawdopodobne, bo wszystko zgadza mi się z wersją ASF tzn zegary, emblematy i chyba cała reszta.
Możecie wytłumaczyć mi o co chodzi z tym VINem, bo taki sam jest wbity w ścianę grodziową, a nie wygląda to na robotę Mirka handlarza. Zresztą CRX'a kupił ponad 10 lat temu mój wujek, a był on sprowadzany z Niemiec.

Z góry dzięki za odpowiedź!
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Avatar użytkownika
BornToBuyCRX
Forumowicz
 
Posty: 523
Dołączył(a): 2008-10-01, 17:39
Lokalizacja: Żywiec

Re: Zagadka VIN'u

przez BornToBuyCRX » 2017-06-02, 22:08

Stary jakie to ma znaczenie! Ratuj tą fure bo widze ze trochę do roboty masz a auto już jest rarytasem:)
"Ty tez pie*dolisz Nikos, chociaz akurat Ciebie lubie"

Avatar użytkownika
KromaR
Forumowicz
 
Posty: 172
Dołączył(a): 2015-01-13, 23:38

Re: Zagadka VIN'u

przez KromaR » 2017-06-03, 04:38

BornToBuyCRX napisał(a):Stary jakie to ma znaczenie! Ratuj tą fure bo widze ze trochę do roboty masz a auto już jest rarytasem:)

Nie ma to większego znaczenia, zgadza się.
Dlatego też określiłem to jako zagadkę, a nie jako problem ;)

Problemu w porę udało mi sie uniknąć, bo zamawiając uszczelkę pod pokrywę zaworów mało brakowało, a dostałbył ją od 1.5

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka

Posty: 3   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Teraz jest 2024-03-19, 12:09