<S> Uszczelki dachu delSol EH6 (targa) Przód oraz tył.
Chcesz sprzedac jakies graty do CRXa ???<br>
Tematy sa kasowane po 60 dniach nieaktywnosci !

Posty: 1   •   Strona 1 z 1
Catrol
Forumowicz
 
Posty: 70
Dołączył(a): 2012-12-19, 18:50

<S> Uszczelki dachu delSol EH6 (targa) Przód oraz tył.

przez Catrol » 2023-02-04, 15:31

Witam.

Mam do sprzedania nowe uszczelki dachu do Hondy CRX delSol EH6 (targa) - przód oraz tył.
Uszczelki cudem kupiłem kilka lat temu, miały trafić na mój samochód po poprawkach lakierniczych. Niestety nie doczekały się tego, musiałem zmienić samochód, a kupujący moja delSol nie chciał ich kupić.
Uszczelki przeleżały kilka lat w domu, w mniej więcej pokojowej temperaturze. Jedyne co im się stało to czarny klej "wylazł" z tych małych szarych naklejeczek...ale od nowości to miejsce było od niego lepkie. Sama guma uszczelek broń Boże nie sparciała.

Cena : 2500 pln (do negocjacji)

Po umówieniu się, jak najbardziej można podjechać, obejrzeć uszczelki w okolicach Janów (k. Mińsk Maz.) / Mińsk Maz. / Konik Nowy
W razie chęci kontaktu telefonicznego, zalecam napisać SMS - oddzwonię - mam slaby zasięg w domu.

797-492-859 (Karol)

W przypadku kupującego z okolic Mińsk Maz <---> W-wa Wesoła mogę dowieźć osobiście. W przypadku wysyłki, cenę przesyłki biorę na siebie, przewiduje mały gratis :)

Uszczelki wystawiłem także na allego lokalnie, tam można zobaczyć zdjecia : https://allegrolokalnie.pl/oferta/honda ... elki-dachu

Posty: 1   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości

Teraz jest 2024-04-27, 07:40