Przejście OBD0-->OBD1 do swapów, mod ECU, mapy, strojenie
A ja chce sprzedać jakies inne graty, rzeczy... :)<br>
Tematy sa kasowane po 60 dniach nieaktywnosci !

Posty: 1   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
kamilgt
Forumowicz
 
Posty: 97
Dołączył(a): 2007-08-31, 22:06

Przejście OBD0-->OBD1 do swapów, mod ECU, mapy, strojenie

przez kamilgt » 2014-01-20, 02:23

Witam,

mogę zaoferować przerobienie instalacji silnika z OBD0 na OBD1 w ED9. Czyli przygotowanie instalacji elektrycznej silnika do podłączenia swapa np. D16Z6, B16A2, B18C4 etc. Staram się żeby instalacja wyglądała estetycznie, opisuję co gdzie podłączyć, służę pomocą techniczną. Przysyłasz wiązkę, ja przerabiam i odsyłam:)

Cena 300zł / kontakt i szczegóły na PW

Do tego mogę również przerobić komputer P28,P30 i wgrać mapę odpowiednio dla danego silnika z dodatkami typu shift light, procedura startu, etc. Posiadam również mapę dla silnika B18C4 czy B16A2 pod komputer P28. Nie są to gotowce nie wiadomego pochodzenia z internetu, a robione przeze mnie, oczywiście na podstawie odczytów AFR i czujnika spalania stukowego. Mapy również dla D16 Turbo pod dane wtryski i map sensor seryjny lub motoroli, na których można bezpiecznie uruchomić silnik i udać się na strojenie.

Przerobienie komputera + mapa cena 120zł / kontakt i szczegóły PW / Wraz z przerabianiem instalacji taniej!

Indywidualne strojenie Crome 300zł N/A ( strojone mocne wolnossące i doładowane silniki, np. D16 n/a ~170KM, doładowane D16 w różnych specyfikacjach z czego najmocniejsze ~340KM, wolnossące Hserie ~240KM, doładowane F-serie w różnych spec ~400KM, B16,B18, B20.) Kontakt i więcej info na PW

Możliwość również wykonania swapa, przy tym pełne "odświeżenie" silnika czy komory oraz innych modów. Kontakt PW . Pozdrawiam.

Mazowieckie/Mazury
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Posty: 1   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

Teraz jest 2024-04-27, 10:30