Sprzedam - Nissan 300ZX Z31, 1984, 73 000 km przebiegu
A ja chce sprzedać jakies inne graty, rzeczy... :)<br>
Tematy sa kasowane po 60 dniach nieaktywnosci !

Posty: 1   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
marcin_crx
Forumowicz
 
Posty: 1788
Dołączył(a): 2006-01-09, 13:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Samochód: CRX Ballade ZC1

Sprzedam - Nissan 300ZX Z31, 1984, 73 000 km przebiegu

przez marcin_crx » 2022-06-08, 10:03

Sprzedam mojego Nissana 300ZX:

Witam! Mam do zaproponowania absolutnie unikatowy i rzadki samochód jakim jest Nissan 300 ZX, model Z31, Targa Dach. Prezentowany egzemplarz ma bardzo niski przebieg oraz jest w stanie bliskim ideału. Auto kupiłem 1,5 roku temu od pasjonata tego modelu i marki. Auto zostało w 2014 roku kupione w Niemczech, w zasadzie po 10 latach stania w suchym i ciepłym garażu. Z racji wieku oraz stania wymagał niewielkich prac blacharsko-lakierniczych oraz mechanicznych. Co najważniejsze auto jest bezwypadkowe oraz najważniejsze elementy mechaniczne jak silnik oraz skrzynia biegów od początku były w idealnym stanie, podobnie sytuacja miała się z wnętrzem.

Strona mechaniczna auta tak jak wspomniałem, jest w idealnym stanie. Samochód z przebiegiem na dziś niecałe 73 000 km (!!). Silnik pracuje równo i cicho, automatyczna skrzynia biegów pracuje bardzo płynnie, system Over Drive (nadbieg) działa bez zarzutu. Zawieszenie w bardzo dobrym stanie, auto płynnie pokonuje wszelkie nierówności.

Wizualnie samochód prezentuje się rewelacyjnie, absolutnie żadnych oznak korozji. Samochód w 2015 roku został na nowo odmalowany w fabryczny, oryginalny kolor oraz zostały profesjonalnie usunięte, wspawane i zabezpieczone elementy który wymagały napraw blacharskich (doły tylnych błotników).
Wnętrze pojazdu w idealnym stanie, wszystkie elementy elektryczne działają bez zarzutu. Szyby, lustra, wspomaganie kierownicy, elektryczna antena, tempomat – wszystko 100% sprawne.

Samochód bez jakichkolwiek inwestycji na dzień dzisiejszy. W samochodzie wszystko zrobione i wymienione i tak, jesienią 2021 roku, przy przebiegu 72 500 km w samochodzie wymienione (na naprawdę posiadam faktury oraz potwierdzenia):
- olej silnikowy (MOTUL 10W40) wraz z filtrem
- olej w skrzyni biegów wraz z filtrem oraz uszczelnienie
- filtr powietrza, filtr paliwa
- nowe tylne amortyzatory

Samochód w 100% w oryginalnym stanie, bez jakichkolwiek inwestycji, po prostu, wsiadasz jedziesz i cieszysz się wspaniałym, unikatowym klasykiem. Latem przy ściągniętym targa dachu radość z jazdy niesamowita.

W komplecie posiadam oryginalną instrukcję obsługi wraz z książką serwisową, oryginalne manuale do tego modelu, trzy oryginalne kluczyki w tym serwisowy, czerwony jeszcze oryginalne zafoliowany. Dodatkowo również oryginalne etui na targa dach.
Model na dziś to już świetna lokata kapitału w czasach „wysoko inflacyjnych”. Ceny tego modelu na zachodzie już dziś wahają się od 17 000 do 25 000 Euro, a z racji coraz mniejszej dostępności aut na rynku będą tylko rosły.

Możliwość podesłania większej ilości zdjęć.

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji!

Cena: 59 900 zł do negocjacji

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Honda - zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie :D

live to ride - ride to live

www.nrg.gorzow.prv.pl

Posty: 1   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

Teraz jest 2024-04-27, 14:48