EP2 Daily
Jeśli jestesmy włascicielami innych samochodów spod znaku Hondy to tutaj. I tutaj dajemy tez opisy pojazdów innych marek oraz jednosladów, itp

Posty: 13   •   Strona 1 z 1
crxmen
Forumowicz
 
Posty: 1561
Dołączył(a): 2004-12-05, 15:37
Lokalizacja: Germania
Samochód: WRX-EG-EP

EP2 Daily

przez crxmen » 2021-12-26, 23:48

Jak w temacie,wozidlo do roboty,ale w miare zadbany samochod.Na lakierze sa jakies tam rysy i delikatne wgniotki,tragedii nie ma. Auto bez rdzy, obnizone na sprezynach -35 mm, przelot troche ponad 200 tys, wloska instalacja gazowa,podloga zakonserwowana, nowe zawieszenie, silnik uszczelniony,pobor oleju ok 300 ml na 1000 km,wiec jest spoko. W srodku troche carbonu na konsoli srodkowej,powiem wam ze wyglada to calkiem przyzwoicie,jest klima, sa siedzenia i lotka z Type-ra, siedzenia dosyc wygodne, silnik 110 koni, nawet zrywna jak na gazownie,pelna ksiazka serwisowa , milion rachunkow. Radio z androidem, a ja ze jestem totalne zero z technologi,i sto lat za murzynami jesli chodzi o takie gadzety (moj tel to ciagle jeszcze Nokia 3310 ! bez jaj ) to jestem dosyc zafascynowany tym radyjkiem :D Z fantow to na wiosne wpadnie inne kolo max 17 cali,kazdy ma swoj gust ale mysle ze bedzie sie podobalo, i ewentualnie lotka na klape z "Mugena" ta z podwojnym skrzydlem, Robi robote :D i to chyba tyle narazie, Tutaj aktualne fotki,jak cos bedzie nowego to wrzuce jakies nowe fotki. Jest to moja pierwsza EP-ka w zyciu, i nie wiem dlaczego ale kiedys powiedzalem sobie ze nigdy nie kupie sobie EP bo za sam wyglad powinni ten samochod od razu zlomowac. Ale ten egzemplarz jakos dziwnym trafem wpadl mi w oko nie wiem dlaczego ,co w nim jest innego ,ale urzekl mnie swoim wygladem.

Pozdrawiam


Pare fociszy


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"
Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performace Pack )

Avatar użytkownika
akMe
Administrator
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 2009-03-19, 17:43
Lokalizacja: Irl

Re: EP2 Daily

przez akMe » 2021-12-27, 00:55

Z wiekiem czlowiek dorasta i dochodzi do tego, ze ep jednak nie jest takie zle.
Jest jakos tak podobne do zelazka patrzac z boku, sam mam ep4 na dojazdy i raczej dlugo bede je mial, szczegolnie, ze do bagaznika paleta wchodzi albo maska od EJ.
Z tym, ze u mnie zaraz peknie 400k na liczniku :D

crxmen
Forumowicz
 
Posty: 1561
Dołączył(a): 2004-12-05, 15:37
Lokalizacja: Germania
Samochód: WRX-EG-EP

Re: EP2 Daily

przez crxmen » 2022-03-20, 02:21

zrobilo sie troche cieplej,to cos tam trzeba pogrzebac zeby nudy nie bylo :)

1- wpadly nowe kola "Oxigin 18 " Concave, czarny polysk,ale wybralem tylko 17 cali ze wzgledu na daily i duzo kilometrow,
2- Opony Yokohama Advan fleva 215/45/17 ,jedne z najcichszych na rynku bo tylko 67 Db,to jest naprawde mega wynik
3- dzisiaj trzasnolem kopyta hamulcow z zoltych na czerwone,bo cieplutko bylo
4- jako ze moj predkosciomierz bardzo przeklamuje ,(przy 100 km/h pokazuje 140 km/h ) sprawilem sobie taki wielofunkcyjny Head up display,bo niestety ilosc radarow w DE jest ogromna,wiec trzeba sie stosowac do predkosci :) ale powiem wam ze fajna sprawa,kiedys te rzeczy kosztowaly miliony ,a teraz mozna to kupic za pare groszy i nie wyglada najgorzej,i super sprawuje swoja funkcje i jest kilka fajnych opcji w tym urzadzeniu :)
5 Sickspeed lugnuts-y, napisze tak ,jestem pod mega wrazeniem tych srobeczek !! mialem juz w rece dosyc sporo roznych rodzajow lug-nutsow ,ale te sickspeed-y sa poprostu rewelacyjne !! 3 czesciowe,tak ze tylko ta czarna czesc przykreca sie kluczem,a reszte juz mozna palcami,bo wiadomo kto mial juz z tym do czynienia to wie ze dwa razy kluczem i srobki obdarte z lakieru mozna wyrzucic na smietnik,a tutaj nic z tych rzeczy, dowolne kombinacje stylistyczne ,i dowolny wybor kolorow, Mega sprawa !! z czerwonymi koncowkami do jazdy na codzien,a biale szpice to gdzies na jakis zlocik :) to narazie tyle,bedzie cos nowego to wrzuce znowu pare fotek,jak juz felgi beda siedzialy na aucie :)


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"
Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performace Pack )

Avatar użytkownika
akMe
Administrator
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 2009-03-19, 17:43
Lokalizacja: Irl

Re: EP2 Daily

przez akMe » 2022-03-20, 20:28

Pokaz te kolo na aucie pls

crxmen
Forumowicz
 
Posty: 1561
Dołączył(a): 2004-12-05, 15:37
Lokalizacja: Germania
Samochód: WRX-EG-EP

Re: EP2 Daily

przez crxmen » 2022-03-25, 16:49

akMe napisał(a):Pokaz te kolo na aucie pls


nie sa jeszcze zalozone,ale jakos nie jestem w 100 % zadowolony,mialo byc troche inaczej ,a wyszlo inaczej,ale to przy okazji napisze, no i jakiegos tam szalu nie ma bo to tylko 17 cali,ze wzgledu na komfort jazdy,niestety z wiekiem takie rzeczy sie dzieja :) a tu jeszcze troche tuningu Aliexpress :D mi tam sie podoba.


Obrazek


Obrazek


Obrazek


,no i do tego jeszcze wczoraj zastalem w takim stanie moje auto na parkingu :/ by go tego goscia piorun jeb...nol i to pare dni przed detailingiem :/ da rady ten zderzak jeszcze pokleic,pospawac czy tylko wymiana ??


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"
Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performace Pack )

Avatar użytkownika
akMe
Administrator
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 2009-03-19, 17:43
Lokalizacja: Irl

Re: EP2 Daily

przez akMe » 2022-03-26, 23:09

Wlasnie nie moge sobie wyobrazic tych felg bo w katalogach roznie wygladaja a w google na autach tez inaczej.

Tez jezdze na 17' 225/45- komfort jest znikomy niestety ale grunt, ze drogi plaskie z tym, ze duzo ma zawieszenie do powiedzenia bo mam 205/45 na innym ep i duzo lepiej to wybiera. Chodz tu i tu zawieszenie jest standardowe.

18 juz by bylo przegieciem w tej budzie, 17 jest idealnie tak mi sie wydaje, a w epkach mam juz z 50k km zrobione.

crxmen
Forumowicz
 
Posty: 1561
Dołączył(a): 2004-12-05, 15:37
Lokalizacja: Germania
Samochód: WRX-EG-EP

Re: EP2 Daily

przez crxmen » 2022-04-06, 22:00

i tak nie jestem do konca zadowolony :/ sroby troche zrobily robote ,ale mialo byc troche inaczej :/ ,no nic sezon jakos pojezdze a pozniej sie zobaczy.



Obrazek





Obrazek


Obrazek


Obrazek



Obrazek


Obrazek
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"
Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performace Pack )

Avatar użytkownika
akMe
Administrator
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 2009-03-19, 17:43
Lokalizacja: Irl

Re: EP2 Daily

przez akMe » 2022-04-07, 12:35

:/

crxmen
Forumowicz
 
Posty: 1561
Dołączył(a): 2004-12-05, 15:37
Lokalizacja: Germania
Samochód: WRX-EG-EP

Re: EP2 Daily

przez crxmen » 2022-04-07, 13:35

polatam sezon a na zime pojda do lakiernika,i wtedy jz bedzie dokladnie to co mialo byc teraz :)


Obrazek


ta opcja zdecydowanie bardziej mi odpowiada.
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"
Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performace Pack )

Avatar użytkownika
akMe
Administrator
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 2009-03-19, 17:43
Lokalizacja: Irl

Re: EP2 Daily

przez akMe » 2022-04-09, 00:46

crxmen napisał(a):polatam sezon a na zime pojda do lakiernika,i wtedy jz bedzie dokladnie to co mialo byc teraz :)


Obrazek


ta opcja zdecydowanie bardziej mi odpowiada.

te maja raczej inne osadzenie i dlatego lepszy jest efekt glebi niestety

crxmen
Forumowicz
 
Posty: 1561
Dołączył(a): 2004-12-05, 15:37
Lokalizacja: Germania
Samochód: WRX-EG-EP

Re: EP2 Daily

przez crxmen » 2022-04-11, 18:57

akMe napisał(a):
crxmen napisał(a):polatam sezon a na zime pojda do lakiernika,i wtedy jz bedzie dokladnie to co mialo byc teraz :)


Obrazek


ta opcja zdecydowanie bardziej mi odpowiada.

te maja raczej inne osadzenie i dlatego lepszy jest efekt glebi niestety



no wlasnie ale wczesniej nikt mnie o tym nie raczyl poinformowac,i tak poprostu Oxigin zrobil mnie w huuu.....ja,bo nigdzie w necie nie ma info ze 17 cali ma mniejsze odsadzenie !! kazdy link ,kazda strona z felgami prezentuje 17 cali z glebokim odsadzeniem tak jak tutaj w linku :


https://konfigurator.oxigin.de/product_ ... no_boost=1


dlatego zdecydowalem sie na te felgi,wlasnie ze wzgledu na ten szeroki rant,bez jakiegokowiek info ze bedzie inaczej,felgi wpadaja do domu ,otwieram kartony i szczeka doslownie spada mi na ziemie !! jak widze zamiast szerokiej folii taki jakis minimalny rancik. Porazka totalna po calosci !! Ale ze mi wzor felgi odowiada to nie zdecydowalem sie na reklamacje tylko po sezonie poprostu polakieruje to na bialo i bedzie tak jak mialo byc :)
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"
Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performace Pack )

Avatar użytkownika
akMe
Administrator
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 2009-03-19, 17:43
Lokalizacja: Irl

Re: EP2 Daily

przez akMe » 2022-04-12, 16:30

Na zdieciu na www sa inne zdiecia troszke anizeli to jak w 'konfiguratorze' wychodzi.
Et38 jest duzo za male aby uzyskac w/w glebie ramion. et 40+ to beda pewnie plaskie ramiona.

Ja bym chyba je probowal zwrocic mowiac szczerze bo zdiecia na www naprawde wprowadzaja w blad- tym bardziej jak np niema sie wyobrazenia co do szerokosci i et.

crxmen
Forumowicz
 
Posty: 1561
Dołączył(a): 2004-12-05, 15:37
Lokalizacja: Germania
Samochód: WRX-EG-EP

Re: EP2 Daily

przez crxmen » 2023-01-11, 22:38

no i w koncu jest tak jak mialo byc od poczatku :) ,niedawno wyjechaly od lakiernika :)


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"
Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performace Pack )

Posty: 13   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości