Subaru Blob Kombi
Jeśli jestesmy włascicielami innych samochodów spod znaku Hondy to tutaj. I tutaj dajemy tez opisy pojazdów innych marek oraz jednosladów, itp

Posty: 25   •   Strona 1 z 2   •   1, 2
crxmen
Forumowicz
 
Posty: 1561
Dołączył(a): 2004-12-05, 15:37
Lokalizacja: Germania
Samochód: WRX-EG-EP

Subaru Blob Kombi

przez crxmen » 2023-10-03, 15:27

Witam,tu w cichym i spokojnym zakatku naszej crx-owej ekipy chcialem wam pokazac nowe Daily,jest to Blob Wagon 2003 rok N/A 125 koni w automacie,czyli pancerny silnik dla dziadka takiego jak ja z automatyczna skrzynia biegow :) tak to przychodzi z wiekiem :P szukalem auta jakies pol roku,obejrzalem z 10 egzemplarzy i 95 % tego co w ogloszeniach w moim przedziale cenowym bylo,to az strach patrzec wszystko tak zajechane albo przerdzewiale na wylot ze az slychac bylo jak rdza wpier...ala blache,tragedia :/ az tu nagle pojawia sie ogloszenie u mnie w okolicy, ogloszenie BEZ !! zdjecia, ale fura stoi u Dealera Subaru,pakuje dupe i jade pare minut pozniej jestem u Dealera i widze ze stoi gdzies tam w najdalszym rogu zastawiony autami,tak ze nawet ciezko bylo go z boku poogladac, dlatego tez pewnie nie bylo mozliwosci zrobienia zdjec :) ale ogladam i pierwsze wrazenie WOW !! troche optycznie zmeczony,tu jakies wgniecenie,tu rysy jakies tam przygody parkingowe,ale najwazniejsze to praktycznie auto bez rdzy !! przynajmniej powierzchownie,jaies tam dwa purchelki na nadkolach z tylu i w sumie to by bylo na tyle,kielichy idealne ,spod wiadomo nie mozna sie spodziewac cudow,ale jak na ten rocznik to bardzo dobrze.Wiec biore kluczyki odkopujemy Bloba i wyjezdzam nim i jestem tak pozytywnie zaskoczony ze wiedzialem ze jest moj. W tym moim wieku to intuicja i pierwsze wrazenie juz chyba nie zawodzi :) Okazuje sie ze tylko jeden wlasciciel od nowsci,auto kupil w tym salonie,i bylo serwisowane w tym salonie od poczatku do konca ! koles poprostu kupil nowe Subaru a te zostawil w rozliczeniu,i stalo tam dosyc dlugo az Dealer znalazl chilke i wystawil ogloszenie,wszystkie karteczki w silniku ,zmiana oleju ,rozrzad sa na miejscu,olej 5W30 taki ja sie nalezy,dzialajaca klima !!!!!! co w tych modelach to naprawde rzadkosc :) 180 tys nalotu,Auto zakurzone i brudne jak jego mac,silnik od nowosci raczej nie myty srodek chyba tez :P ale wedlug mnie to to jest wlasnie idealna baza do odratowania,bez jakis tam zbednych retuszy tu i tam,zadnych podpicowan pod sprzedaz,poprostu stan faktyczny auta i to byl wystarczajacy powod zeby auto pojechalo ze mna :) Plany na mody jakies delikatne sa,pierwsze fruty juz plyna z najdalszych zakatkow swiata :) wiec moze bedzie wyjdzie z tego jakies fajne Familijne Daily. Auto bedzie foliowane tylko dlatego ze jeszcze nigdy nie foliowalem samochodu,wszystie byly lakierowne,a przerobilem juz troche tych aut w moim zyciu :) wiec trzeba sprubowac czegos nowego :)

Pare fociszy na poczatek :


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"
Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performace Pack )

Avatar użytkownika
akMe
Administrator
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 2009-03-19, 17:43
Lokalizacja: Irl

Re: Subaru Blob Kombi

przez akMe » 2023-10-04, 21:24

Obrazek
:ok:

crxmen
Forumowicz
 
Posty: 1561
Dołączył(a): 2004-12-05, 15:37
Lokalizacja: Germania
Samochód: WRX-EG-EP

Re: Subaru Blob Kombi

przez crxmen » 2023-10-04, 21:43

No prosze :) ladnie na tej feldze !! ,tez sie zastanawialem na JR-29 albo WORK emotion D9R ,ale wpadlo mi przez przypadek absolutnie takie kolo ktore uwielbiam :D i z takimi wymiarami jakie potrzebuje do N/A,bo ciezko znalezc cos fajnego do ssaka,jak przyplyna to sie pochwale :)
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"
Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performace Pack )

Avatar użytkownika
akMe
Administrator
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 2009-03-19, 17:43
Lokalizacja: Irl

Re: Subaru Blob Kombi

przez akMe » 2023-10-04, 22:11

Ja mialem takie szczescie, ze po zakupie nowych rot (a szukalem felg jakis czas) ktos wystawil po tygodniu w tej samej cenie oemy...
Mialem kiedys bloba w kombi dosc porobionego, fajne auto bylo. Szkoda, ze juz kombi u mnie niema niestety ;D a jak sa to 7000+ trzeba dac.... ale coz, takie czasy niestety.
Jak masz kielichy z tylu cale to nic tylko cieszyc sie jazda :D

crxmen
Forumowicz
 
Posty: 1561
Dołączył(a): 2004-12-05, 15:37
Lokalizacja: Germania
Samochód: WRX-EG-EP

Re: Subaru Blob Kombi

przez crxmen » 2023-10-05, 17:01

akMe napisał(a):Ja mialem takie szczescie, ze po zakupie nowych rot (a szukalem felg jakis czas) ktos wystawil po tygodniu w tej samej cenie oemy...
Mialem kiedys bloba w kombi dosc porobionego, fajne auto bylo. Szkoda, ze juz kombi u mnie niema niestety ;D a jak sa to 7000+ trzeba dac.... ale coz, takie czasy niestety.
Jak masz kielichy z tylu cale to nic tylko cieszyc sie jazda :D




tez mialem straszny dylemat co do wyboru felg,tyle tego jest ,a ja chcialem cos oryginalnego takiego co nie kazdy ma,,tez dlugo szukalem,kielichy idealne,ze rdzy to tylko to co na fotkach wiec jest jak najbardziej wporzadku :) a tu takie info : mysle ze to dobra informacja :P wiec czekamy co tam bedzie w tym kontenerze :)


Obrazek
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"
Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performace Pack )

crxmen
Forumowicz
 
Posty: 1561
Dołączył(a): 2004-12-05, 15:37
Lokalizacja: Germania
Samochód: WRX-EG-EP

Re: Subaru Blob Kombi

przez crxmen » 2023-10-11, 16:46

pierwsze fanty docieraja,wiem ze to nie jest oryginalny kurnik,ale auto to tez nie jest WRX czy STI ,chodzi glownie o wyglad,wiec mysle ze taki kurnik tez zrobi robote na rodzinnym kombi :) A tak z innej beczki , moze ktos z was zakladal taki kurnik na maske do N/A ? bo z tego co widze to nie bedzie bulka za maslem zeby to porzadnie osadzic tak jak sie nalezy,ktos cos ?


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"
Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performace Pack )

Avatar użytkownika
akMe
Administrator
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 2009-03-19, 17:43
Lokalizacja: Irl

Re: Subaru Blob Kombi

przez akMe » 2023-10-15, 20:33

Osobiscie to juz byl chyba wolal brac maske z WRX zakladac niz rzezbic ta.
Chyba, ze na klej do szyb po partyzancku to wtedy inna para kaloszy ale nie wiem czy jest sens taka maniane robic :D

Do tego jeszcze blotniki przednie z WRX'a i bedzie git.

Zdiecie z przed 10 lat prawie ale;
Obrazek

crxmen
Forumowicz
 
Posty: 1561
Dołączył(a): 2004-12-05, 15:37
Lokalizacja: Germania
Samochód: WRX-EG-EP

Re: Subaru Blob Kombi

przez crxmen » 2023-10-18, 17:27

No wlasnie zobaczymy co powie lakiernik,jak jest magik to pewnie wyrzezbi bez problemu,ale pewnie nie kazdy ogarnia,w ostatecznosci zostaje maska z WRX, co do blotnikow to jeszcze nie myslalem,ale jakas opcja jest,napewno optycznie robi robote :) zobaczymy,a tym czasem pojawia sie powoli nowy stuff :D zderzak uzywka ale w dobrym stanie bo ten co na aucie to sie juz do niczego nie nadaje :/ i wjezdza klapa tyl JDM z duzym skrzydlem i Mid Wingiem :D temat ciezko dostepny wiec mysle ze jest to dosyc dobry "rarytasik" ,no to i mi sie mordka cieszy :)


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"
Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performace Pack )

Avatar użytkownika
akMe
Administrator
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 2009-03-19, 17:43
Lokalizacja: Irl

Re: Subaru Blob Kombi

przez akMe » 2023-10-18, 22:37

O kurde, dlugo szukalem midwinga ale nigdy nie moglem go dostac. zazdrosc w moim serduszku bije :D

crxmen
Forumowicz
 
Posty: 1561
Dołączył(a): 2004-12-05, 15:37
Lokalizacja: Germania
Samochód: WRX-EG-EP

Re: Subaru Blob Kombi

przez crxmen » 2023-10-19, 17:45

akMe napisał(a):O kurde, dlugo szukalem midwinga ale nigdy nie moglem go dostac. zazdrosc w moim serduszku bije :D


No wlasnie ja tez szukalem praktycznie po calej Europie,a znalazlem cala klape w Warszawie:D ,i to za smiesznie pieniadze i do tego w kolorze auta !! czlowiek musi miec czasami troche szczescia...
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"
Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performace Pack )

crxmen
Forumowicz
 
Posty: 1561
Dołączył(a): 2004-12-05, 15:37
Lokalizacja: Germania
Samochód: WRX-EG-EP

Re: Subaru Blob Kombi

przez crxmen » 2023-10-25, 21:42

wybor dobrej felgi ??? hmmm mega dylemat bo tyle jest tego na rynku ze glowa boli !!, no i tak tez bylo,po dlugich poszukiwaniach wybralem to co mi sie podobalo i juz prawie zamowilem ,i wtedy wlasnie mi sie przypomnialo ze mialem zajeb...iste felgi na moim "Baby Blue " o ktorych totalnie zapomnialem, i tak oto w domu zawitaly funkel nowki "Buddy Club P1 Racing SF" rozmiar 18 cali,szerokie na 7.5 ,ET 48, ciezko znalezc cos fajnego do N/A ,a tu rozmiar siadl idealnie,mam dokladnie to czego chcialem i taki wzor jaki mialem.Jak dla Mnie jest to jedna z piekniejszych felg ( wzorow ) jakie scena JDM ma do zaoferowania :) i do teraz jaram sie jak wsciekly :)


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"
Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performace Pack )

crxmen
Forumowicz
 
Posty: 1561
Dołączył(a): 2004-12-05, 15:37
Lokalizacja: Germania
Samochód: WRX-EG-EP

Re: Subaru Blob Kombi

przez crxmen » 2023-11-01, 03:57

Dochodza powoli nowe czesci, zaslepki do halogenow aliexpressowe :D plus kilka puszek sprayu srebrnego. Stwierdzilem ze nie jest to oryginalny WRX czy tam STI,tylko dziadkowoz,wiec takie duperelki jak zaslepki dokladki i jakies tam inne rzeczy tez nie musza byc oryginalne,no bo i po co.Ma byc estetycznie,pewnie sie zdziwie przy montazu :P ale zobaczymy,a spray dlatego ze auto docelowo idzie w folie,wiec nie bede dawal do lakiernika tych wszystkich dupereli,tylko na szybko sprayem na srebrno pod kolor auta,zeby w tym okresie przejsciowym jakos to w miare wygladalo w jednym kolorze a nie jak jakies zlozone do kupy puzzle wielokolorowe.


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"
Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performace Pack )

crxmen
Forumowicz
 
Posty: 1561
Dołączył(a): 2004-12-05, 15:37
Lokalizacja: Germania
Samochód: WRX-EG-EP

Re: Subaru Blob Kombi

przez crxmen » 2023-11-01, 19:04

kolejny stuff wjezdza na chate :) oryginalne progi z WRX-a,i nawet sie trafily w kolorze,najlepsze jest to ze auto jest jeszcze nie zarejestrowane,i nie zrobilo ani jednego kilometra na drodze,a powoli zaczyna mi brakowac miejsca w garazu,a to jeszcze nie wszystko.Cos tam jeszcze jest w drodze....


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"
Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performace Pack )

Avatar użytkownika
akMe
Administrator
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 2009-03-19, 17:43
Lokalizacja: Irl

Re: Subaru Blob Kombi

przez akMe » 2023-11-02, 02:06

Kolo na zamowienie czy gdzies znalazles w odchlani internetu?
tam masz 5x100 rozstaw?

crxmen
Forumowicz
 
Posty: 1561
Dołączył(a): 2004-12-05, 15:37
Lokalizacja: Germania
Samochód: WRX-EG-EP

Re: Subaru Blob Kombi

przez crxmen » 2023-11-02, 19:06

akMe napisał(a):Kolo na zamowienie czy gdzies znalazles w odchlani internetu?
tam masz 5x100 rozstaw?



tak 5x100 :D ciemna strona internetu sie do mnie usmiechnela,jeden jedyny !! zestaw dostepny chyba na calej kuli ziemskiej :D i dokladnie taki rozmiar jaki potrzebowalem i z dokladnie takim ET jak potrzebowalem, (ciezki temat do N/A) i poprostu nie wierzylem oczom :szok: :szok: jak to zobaczylem ze sa dostepne od reki,niestety byl to jeden jedyny komplet i tylko z czerwonym lipem,ale to juz mniejsze zlo,jakos to przezyje :rotfl:
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"
Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performace Pack )

  Następna strona
Posty: 25   •   Strona 1 z 2   •   1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości