Nowe CRX.INFO (wielokrotny wybor) !
Wszystkie sondaże jakie dotychczas się odbywały na WWW - można komentować.

Posty: 76   •   Strona 2 z 6   •   1, 2, 3, 4, 5, 6

Nowe CRX.INFO (wielokrotny wybor) !

Ankieta wygasła 2011-06-16, 11:28
Chce upgradu do phpbb3
96
23%
Chce redesignu strony
57
14%
Chce nowych funkcji i ulepszen
83
20%
Chce nowej, fajniejsze galerii
81
20%
Chce rozszerzenie na inne modele Hondy
12
3%
ZOSTAWCIE TYTANIKA! Nic nie chce :)
82
20%
 
Liczba głosów : 411
czakejro
 

przez czakejro » 2011-05-17, 12:49

Bonczek napisał(a):Po co robić drugie CKPL?


Dokładnie.

Jeden ckpl już mamy. tu powinny zostać tylko crxy. Można dodać jakiś dodatkowy dział w "chciałem się pochwalić" typu "inne hondy" i wszyscy co mają inną Hanie mogliby tam się nią pochwalić i tyle jeśli chodzi o inne modele.

Avatar użytkownika
Bonczek
Moderator
 
Posty: 2805
Dołączył(a): 2005-09-22, 11:37
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: ED9 K20

przez Bonczek » 2011-05-17, 12:54

Ale po co? To forum o CRX`ie i niech tak zostanie - ewentualnie CRZ mozna dodac i tyle - dla innych Hond są inne fora!!!

Avatar użytkownika
Abaddon
Forumowicz
 
Posty: 719
Dołączył(a): 2009-02-24, 20:08
Lokalizacja: Sędziszów

przez Abaddon » 2011-05-17, 12:56

dokładnie to forum crxa i chciałbym aby tak zostało;) co do zmiany silnika nie widzę przeciwwskazań, to forum ma swój klimat :razz:
Turbo Pomarańcza http://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=17&t=36957

https://www.facebook.com/grassygarage !! ;)

kaka333
Forumowicz
 
Posty: 28
Dołączył(a): 2010-08-02, 19:25
Lokalizacja: Mszczonów

przez kaka333 » 2011-05-17, 14:14

Dawca44 napisał(a):ZOSTAWCIE TYTANICA!

Na bank jestem PRZECIW innym modelom, będzie burdel i kolejne forum ogólnomodelowe jakich jest wiele! Ewentualnie, jak ktoś powiedział CRZ...

Wygląd jest schludny i tego też bym nie ruszał, jak już trzeba, to delikatnie.

A Ci którzy sprzedali rexa i kupili co innego i tak tutaj przebywają, właśnie ze względu na bardziej "rodzinny" w moim odczuciu klimat tego forum!

AMEN!

zgadzam się w zupełności z przedmówcą
na tej stronie zmieniłbym tylko silnik wyszukiwarki bo ten to poprostu masakra jakaś.

Avatar użytkownika
Ptasior
Forumowicz
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 2007-09-19, 17:46
Lokalizacja: WGM
Samochód: Subaru

przez Ptasior » 2011-05-17, 14:18

Honde CRZ można podpiąć, z czasem trochę nowych użytkowników przybędzie. A tak to prosiłbym jak najmniej zmian. Wprowadź tylko te konieczne, nie róbmy rewolucji bo się jeszcze na niej przejedziemy...

Dawca44 napisał(a):A Ci którzy sprzedali rexa i kupili co innego i tak tutaj przebywają, właśnie ze względu na bardziej "rodzinny" w moim odczuciu klimat tego forum!

Stary żebyś wiedział, trzy razy bliżej mi tutaj niż na www.forum.subaru.pl czy www.forum-subaru.pl choć crx-a już przecież nie mam :ok:
1. Najpierw zrób karoserie,
2. Potem zadbaj o zawieszenie i hamulce,
3. Teraz dopiero możesz modzić silnik.
EE8 -> Subaru GF8 -> ED6 + BB9 -> Subaru GRF
http://www.youtube.com/watch?v=OwwaZjWcMOE

Avatar użytkownika
h8r
Forumowicz
 
Posty: 1597
Dołączył(a): 2007-11-04, 22:18
Lokalizacja: mam to wiedzieć?

przez h8r » 2011-05-17, 14:29

Nie mam już CRXa, ale tak: dodawanie nowych modeli jest lekko bez sensu, bo Ci którzy nie mają rexa i tu się logują to nie dla tych właśnie innych modeli, a konkurować z civicklubem/subaru etc nie ma sensu, nie zabierzemy im użytkowników. Jesteśmy niszową grupą i proponuję w tej grupie pozostać, ewentualnie jak pisał Bonczek CRZ, bo jest luźno powiązany z CRX. Upgrade do phpbb3 jest moim (i nie tylko) zdaniem koniecznością, więc nie ma się co o to pytać. Stronę bym powoli upgradeował, po 1-2 nowe rzeczy na raz to się ludzie łatwo przyzwyczają i nikt nie będzie marudził, będzie to też dawało możliwości testowania tego na bieżąco, a jak rzucisz nagle nową zupełnie inną stronę to ludzie będą narzekać i pewnie będzie masa bugów.
200sx

Malcolm Feth
Administrator
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2004-02-03, 19:07
Lokalizacja: Emigrant!
Samochód: Honda Civic Type-R

przez Malcolm Feth » 2011-05-17, 14:48

Patrzac narazie na glosowanie, wszystko wskazuje na to ze pomysl ktory zaprezentowalem podoba sie wiekszosci ;) Wiec dobrze.

"nie róbmy rewolucji bo się jeszcze na niej przejedziemy"
A co do przejechania sie? No coz... jakbym 9 lat temu mial takie podejscie to pewnie wszyscy byscie teraz siedzieli na www.crx.com.pl a nie tutaj ;) Albo sie uda i bedzie fajniej, albo nie.

Avatar użytkownika
przema72
Forumowicz
 
Posty: 2234
Dołączył(a): 2006-12-08, 08:19
Lokalizacja: Włoszczowa

przez przema72 » 2011-05-17, 15:12

co do redesignu grafiki to proszę aby nadal pozostało forum w czerwonych barwach , zmiany stylistyczne bardzo lubię , ale strasznie nie chciałbym aby moje ulubione czerwone forum nagle pewnego dnia zrobiło się np zielone

podział na inne modele honda niema moim zdaniem sensu , nie przyciągnie to innych użytkowników a na pewno będzie bałagan , natomiast widział bym jeden ogólny dział dla tych którzy chcą pochwalić się innymi autkami które maja , wielu forumowiczów już dawno nie posiada crx-a wiec chętnie by tu powstawiali opisy aut które maja np subaru ;]


od strony finansowej to kilka reklam więcej na pewno by nie zaszkodziło , ciekawe tez czy np jakieś firmy związane z branża motoryzacyjna nie chciały by aby na naszej stronie było dostępne okienko z odnośnikiem do wyszukiwarki części , tak jak np sklepy elektroniczne na www.elektroda.pl

Avatar użytkownika
beata22staw
Forumowicz
 
Posty: 879
Dołączył(a): 2006-02-16, 23:04
Lokalizacja: Wlkp...

przez beata22staw » 2011-05-17, 16:00

przema72
natomiast widział bym jeden ogólny dział dla tych którzy chcą pochwalić się innymi autkami które maja , wielu forumowiczów już dawno nie posiada crx-a wiec chętnie by tu powstawiali opisy aut które maja np subaru ;]

Heh mało tu właśnie takich co mają jednego jedynego rex-a tyle lat ;)
Ja kupiłem sobie mietka bo stać mnie na coś lepszego a crx-a mam z 8 lat już sam nie wiem ile, ale z sentymentu jest do tej pory, bo szkoda mi tego autka :( by ktoś go w pół roku zamęczył :D
No i wiadomo ulepszyć coś trzeba :D bo to forum starzeje się razem z nami ;)
W221 S550

Avatar użytkownika
Okti
Forumowicz
 
Posty: 617
Dołączył(a): 2009-10-04, 19:06
Lokalizacja: Trójmiasto

przez Okti » 2011-05-17, 17:55

Jak forum się zmieni tak, że będą inne modele niż CRX to forum straci swój urok i zrobi się kolejne, beznadziejne i nudne forum z milionami ludzi, dla których Honda to zwykły dupowóz. I nie rozumieją jak można obniżyć auto, bo przecież do sklepu nie da się dojechać wtedy.

Jerr
Forumowicz
 
Posty: 1118
Dołączył(a): 2008-06-22, 20:51

przez Jerr » 2011-05-17, 18:12

wrobellos napisał(a):jesli wizja zamkniecia strony uwarunkwoana jest tym ze strona za malo zarabia to mozna dolozyc wiecej reklam z adsense'a po boczkach kilka banerow od jakich powaznych firm tuningowych itp


To ja juz wolę coroczną składkę na forum niż wkurwiające reklamy, które wiekszość i tak wyłączy...

Co do innych modeli - moim zdaniem pomysł zupełnie nie trafiony - takich for jest mnóstwo, po co to klonować ?

Malcolm, skoro już dokonujesz takich wyliczeń to wystaw stronę na aukcję jak już nie chce Ci się przy niej robić albo zakop głęboko pod ziemią...
Kiedyś mi się wydawało, że fora są do czegoś innego niż do robienia hajsu ale jednak się myliłem...

Malcolm Feth
Administrator
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2004-02-03, 19:07
Lokalizacja: Emigrant!
Samochód: Honda Civic Type-R

przez Malcolm Feth » 2011-05-17, 18:56

Jerr. Opcja zakopania pod ziemia jest jedna z opcji, ciagle na stole ;) Probuje wlozyc w to wiecej czasu by strona miala jakikolwiek sens.... robienie kasy? z czegos takiego ze tak powiem szczerze od serca "Chyba kuuu zartujesz panie!". Jakbym spojrzal na to czysto ekonimicznie to strony by nie bylo jakies 7 lat temu ;) Wiec nie pitol.

Avatar użytkownika
shark84
Moderator
 
Posty: 1342
Dołączył(a): 2004-12-15, 23:56
Lokalizacja: Łaziska Górne
Samochód: typeR

przez shark84 » 2011-05-17, 19:44

mrenias napisał(a):
Dawca44 napisał(a):ZOSTAWCIE TYTANICA!

Na bank jestem PRZECIW innym modelom, będzie burdel i kolejne forum ogólnomodelowe jakich jest wiele! Ewentualnie, jak ktoś powiedział CRZ...

Wygląd jest schludny i tego też bym nie ruszał, jak już trzeba, to delikatnie.

Boty też mnie denerwują, więc jeśli ich wybicie wiąże się z przejściem na phpbb3, ok, niech się stanie.

Ale Malcolm, nie mów, że niedługo rexy wyginą, bo jakoś nie widzę tu drastycznego spadku nowych userów i zaangażowania starej paczki! Jest dobrze, bardzo wielu już się zna, a BAZA WIEDZY o rexach jest przeogromna!

A Ci którzy sprzedali rexa i kupili co innego i tak tutaj przebywają, właśnie ze względu na bardziej "rodzinny" w moim odczuciu klimat tego forum!

AMEN!


Żeby się zbytnio nie rozpisywać, zgadzam się z dawcą w 100%
Również jestem na innych forach, ale tu poświęcam 90% mojego czasu w sieci jeżeli chodzi o motoryzację.


jako starszy uzytkownik tego forum, zgodze sie z chlopakami. Zreszta my juz z Mreniasem ugadalismy sie, ze zrobimy se spota jak bedziemy dziadkami, wiec nawet jak zostane tu nas 2 + boty to bron boze nie kasowac!!! ;)
:)

Avatar użytkownika
przema72
Forumowicz
 
Posty: 2234
Dołączył(a): 2006-12-08, 08:19
Lokalizacja: Włoszczowa

przez przema72 » 2011-05-17, 19:47

Jerr napisał(a):Kiedyś mi się wydawało, że fora są do czegoś innego niż do robienia hajsu ale jednak się myliłem...


hehe troche chyba sie rozpedziles , jakie tu zyski widzisz z dzialania tego forum , bez przesady MF jakby nie patrzec kiedys je stwozyl za free , wiec co w tym dziwnego ze chce aby chociaz oplaty za serwer sie zwracaly ?

jak najbardziej zrobic kilka okienek z banerami , nikomu to niebedzie przeszkadzac

Avatar użytkownika
qba_21
Forumowicz
 
Posty: 1786
Dołączył(a): 2007-02-17, 21:09
Lokalizacja: Ołobok/Świebodzin
Samochód: CRXEE8

przez qba_21 » 2011-05-17, 20:09

strona o tematyce tylko CRX ale chętnie zapraszamy innych interesantów i służymy pomocą innym posiadaczom Hond i innych aut :razz:
Najpiękniejszy widok dla oka.......... piękna kobieta w CRXie...... a jaka kobieta w CRXie nie jest piękna:D

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 76   •   Strona 2 z 6   •   1, 2, 3, 4, 5, 6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

Teraz jest 2024-04-27, 17:02